کد خبر: 3699756
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸
گروه سیاسی-طی مراسمی از زحمات محمد کردی تقدیر و حسن قمری به عنوان فرماندار محلات معارفه شد.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، امروز، 22 اسفندماه، طی مراسمی که در فرمانداری محلات با حضور سید علی آقازاده، استاندار مرکزی، برگزار شد از زحمات محمد کردی تقدیر و حسن قمری به عنوان فرماندار محلات معارفه شد.
آقازاده در این مراسم گفت: ما با باور کردن توان مردم و قدرت اقتصادی کشور توانستیم تا امروز به موفقیت‌های خوبی برسیم. ما در استان مرکزی توانستیم به رشد ۱ میلیارد دلاری برسیم که نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است. استان مرکزی از نظر نرخ پایین بیکاری جزء ۳ استان اول کشور است.
آقازاده تشریح کرد: در سال ۹۷ مقام معظم رهبری هر شعاری که قرار دهند ما مسئولین آماده هستیم تا در جهت منویات ایشان حرکت کنیم.
وی ادامه داد: ما در سال ۹۷ در زمینه رفع بیکاری برنامه‌های خوبی داریم.بنده بیش از ۵ بار به محلات آمدم به این دلیل که محلات پتانسیل خوبی برای جذب و رشد اقتصادی دارد.
استاندار مرکزی تصریح کرد:محلات دومین شهر بعد از اصفهان در زمینه ماهیان زینتی است که ما به نوبه خود وظیفه داریم به این فعالان اقتصادی کمک و موانع آنها را برطرف کنیم.
وی تاکید کرد:برخی از مدیران با دیدگاه‌های متفاوتی با موضوعات برخورد می‌کنند که باعث ایجاد مشکل بر سر راه فعالان اقتصادی می‌شود. ما بر آن هستیم که ادارات دولتی با هم در جهت برداشتن موانع تولید متحد شوند.محلات پدیده‌های کم نذیری دارد و تمام اینها باعث رشد بیشتر اقتصادی این منطقه خواهد شد.
آقازاده با اشاره به طولانی شدن انتصاب فرماندار محلات تاکید کرد:اهمیت شهرستان محلات باعث شد تا به فکر انتخاب فرماندار از استانداری بیافتیم .ما برای این که دکتر قمری را به محلات بیاوریم، چند بار به وزارت کشور مکاتبه کردیم که هر بار به دلایلی رد شد و این پروسه موجب طول کشیدن انتصاب فرماندار محلات شد.
به گزارش ایکنا؛ حسن قمری فرماندار جدید محلات نیز در این مراسم گفت: آن چیزی که شهدا را برجسته کرده است عمل بدون ریا برای خداوند است. بنده با کمک خدا تلاش خواهم کرد که بدون ریا در این سنگر خدمت کنم.
وی افزود: امیرالمومنین(ع) در همه امور حتی با دشمنان خود از دایره اخلاق فاصله نگرفتند. بنده تلاش خواهم کرد در شهر محلات از تمام توان خود استفاده کنم. بنده دست یاری به طرف تمام افراد از گروه‌های سیاسی مختلف برای پیش برد اهداف و رفع مشکلات مردم دراز می‌کنم./انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: