کد خبر: 3699761
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲
گروه فرهنگی- معاون امور اجتماعی و تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: 327 گلزار شهدا در استان وجود دارد که تاکنون 204 گلزار ساماندهی شده است.

به گزارش ایکنا از یزد، حجت‌الاسلام سید محمدعلی صدرالساداتی، معاون امور اجتماعی و تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان با گرامیداشت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا با اشاره به اینکه اداره تعاون دارای چند شاخه است اظهار کرد: اداره مشاوره  مددکاری در صورتی که مشکلی برای جامعه هدف ما پیش بیاید، در این اداره بررسی و با برگزاری کمیسیون و جلسات سعی در رفع موانع و مشکل می شود.

حجت‌الاسلام صدرالساداتی افزود: در واحد اشتغال نیز فرزندان ایثارگران به بنیاد شهید مراجعه می‌ کنند که در این راستا تسهیلات اشتغال به این عزیزان پرداخت می‌ شود که بسته به نوع کار و میزان اشتغال‌ زایی که ایجاد می شود، متفاوت است.

وی با اشاره به ساماندهی گلزار شهدا در استان گفت: در استان یزد 327 گلزار شهدا وجود دارد که تاکنون 204 گلزار در استان ساماندهی شده و 24 گلزار نیمه تمام در دست اقدام و بقیه شروع نشده است.

صدرالساداتی تصریح کرد: بحث معماری جذاب و پایدار در طرح ساماندهی گلزار شهدا مورد تاکید است و تنها استانی هستیم که گلزار شهدا به صورت مسقف اجرا می شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: