کد خبر: 3699770
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۵
گروه جامعه- معاون سیمای صدا و سیمای مرکز یزد گفت: در مجموع بيش از 13 هزار دقيقه برنامه توليدی و تامينی ویژه ایام نوروز 97 از شبکه تابان پخش خواهد شد.

به گزارش ایکنا از یزد، جبرئیل نجفی، معاون سیمای صدا و سیمای مرکز یزد در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: ویژه برنامه ‎‎های نوروزی شبکه تابان از 26 اسفندماه تا 15 فروردین ماه 97 پخش خواهد شد و در مجموع شش هزار و 500 دقیقه برنامه تولیدی و به همین میزان برنامه تامینی و بازپخش از شبکه تابان پخش می شود.

وی ادامه داد: در ایام عید نوروز سریال خانه میراثی، تولید مرکز یزد که در قالب 13 قسمت 45 دقیقه ‎‎ای تهیه شده، پخش خواهد شد.

نجفی افزود: پخش ویژه برنامه تحویل سال نو در امامزاده سیدجعفر محمد (ع) یزد، برنامه صبحگاهی چتر شکوفه به مدت 2 ساعت از مناطق دیدنی یزد، برنامه های شبانه که در 5 شهرستان یزد تهیه شده و بهار نارنج از دیگر برنامه‎‎های نوروزی خواهد بود.

معاون سیمای صدا و سیمای مرکز یزد معارف نور، دیار یزدان، پزشک شما ویژه نوروز، آن روزها و امروز روز توست با حضور رزمندگان یزدی، ویژه برنامه چهلمین سالروز قیام مردم یزد در روز دهم فروردین و ارتباط با شبکه های سراسری از دیگر برنامه‎‎ های نوروز امسال است.

وی پخش مستندهای فاخر، برنامه کلاه قرمزی، خنده بازار و غیره را از دیگر برنامه های شبکه تابان برشمرد و گفت: در مجموع بيش از 13 هزار دقيقه برنامه توليدی و تامينی از شبکه تابان پخش خواهد شد.

یادآور می شود احمد پهلوانیان، مدیرکل صداو سیمای مرکز یزد نیز در این نشست مواردی را بیان و در پایان خبرنگاران سوالات را مطرح و به آنها پاسخ داده شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: