کد خبر: 3699915
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
گروه اجتماعی ـ در گلچینی از وصیت‌نامه شهید علی‌اصغر اسلامی آمده است: «قرآن را بخوانید و در تمامی دعاها شرکت کنید.پیرو ولایت‌فقیه باشید، اوامر واجب حضرت امام را اطاعت کنید.فرزندان را خوب تربیت کنید طوری‎که تربیت، تربیت الهی باشد».

به گزارش ایکنا از لرستان، شهید علی‌اصغر اسلامی در دوم آبان‌ماه سال 45 در شهرستان الیگودرز از پدری به‌نام علی و مادری به‌نام صدیقه متولد شد و تا دوم راهنمایی به تحصیلات خود ادامه داد و در سی‎ام اردیبهشت‌ماه سال 65 بر اثر اصابت ترکش به سر در منطقه حاج‌عمران عراق به شهادت رسید و در گلزار مرکزی شهرستان الیگودرز به خاک سپرده شد.
در گلچینی از وصیت‌نامه شهید علی‌اصغر اسلامی می‎خوانیم: «مادرم! صبر و تقوا و حجاب را پیشه خویش قرار ده.پدرم! در مقابل مشکلات استقامت داشته باش که موفق خواهید شد و در دو جهان سربلند خواهید شد.قرآن را بخوانید و رد تمامی دعاها شرکت کنید.پیرو ولایت‌فقیه باشید، اوامر واجب حضرت امام را اطاعت کنید.فرزندان را خوب تربیت کنید طوری‎که تربیت، تربیت الهی باشد».

متن کامل وصیت‌نامه شهید علی‌اصغر اسلامی

در وصیت‌نامه شهید علی‌اصغر اسلامی آمده است: «به‌عنوان آخرین سخنانم در زندگی، زیرا که هر فردی باید آینده‌نگر باشد و قبل از این‌که مرگ به سراغ او بیاید به سراغ مرگ برود و وصیت‌نامه‌ام را به پدر و مادرم و امت حزب‌اللهی که پشتیبان ولایت‌فقیه است تقدیم می‎کنم.
قبل از هر چیز سلام و درودم را بر خمینی کبیر این حامی مستضعفان و محرومان تقدیم می‌کنم که خداوند بزرگ چنین وجود ارزنده و لایقی را نصیب ما کرد که در این زمان برای اسلام بجنگیم و اهداف اسلام را در این جنگ پیاده نماییم.خداوند در قرآن‌کریم می‎فرماید: «ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل‌الله امواتاً بل احیاء عند ربهم برزقون» پس پدر و مادرم! اگر شهید گشتم مبادا در سوگم گریه کنید، مبادا از پیروی ولایت‌فقیه و رهبری امام کوتاهی کنید، زیرا معصیت‌کار و گناهکار محسوب می‎شوید.مادرم! صبر و تقوا و حجاب را پیشه خویش قرار ده.پدرم! در مقابل مشکلات استقامت داشته باش که موفق خواهید شد و در دو جهان سربلند خواهید شد.قرآن را بخوانید و در تمامی دعاها شرکت کنید.پیرو ولایت‌فقیه باشید.اوامر واجب حضرت امام را اطاعت کنید.فرزندان را خوب تربیت کنید طوری‌که تربیت، تربیت الهی باشد.پدرجان! مرا در گلزار شهدا پهلوی پسر عمومی خودم احمدرضا اسلامی دفن کنید دیگر عرضی ندارم جز طول عمر برای حضرت امام عزیز و پروزی سریع رزمندگان».

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: