کد خبر: 3702727
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ همزمان با ایام نوروز مؤسسه قرآنی بین‌الحرمین شاهرود برنامه‌های مختلف فرهنگی ـ آموزشی را برای قرآن‌آموزان خود اجرا کرد.

به گزارش ایکنا؛ مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بین‌الحرمین در ایام نوروز و در ماه فروردین‌ماه برنامه‌های متنوعی را اجرا کرد که در ذیل به آنها اشاره می‌شود.
به‌مناسبت میلاد با‌سعادت امام جواد(ع)، حضرت علی‌اصغر(ع) و امام علی(ع) کارگاه آموزشی با موضوع شناخت شخصیت این امامان همام برگزار شد.
این کارگاه آموزشی در ادامه سلسله جلسات شناخت سیره زندگانی اهل‌ بیت‌(ع) از تاریخ 8 تا 11 فروردین‌ماه از ساعت 17 تا 19 ویژه آقایان با تدریس محمد ابراهیمی، مدیر مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین و ویژه بانوان با تدریس معصومه بهرامی از مبلغان حوزه علمیه قم در مکان مؤسسه برگزار شد.
یکی از مهمترین برنامه‌های فرهنگی مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین در حوزه عترت در طی سال با برگزاری 40 کارگاه آموزشی در رابطه با شناخت سیره اهل ‌بیت‌(ع) برای تمام سنین است، علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به دفتر مرکزی مؤسسه واقع در خیابان 22 بهمن مراجعه کنند.

نگاهی به برنامه‌های مؤسسه «بین‌الحرمین» در فروردین‌ماه
همچنین، این مؤسسه، برنامه‌های مختلف فرهنگی ـ تبلیغی را به مناسبت شهادت حضرت زینب(س) با حضور قرآن‌آموزان وعلاقه‌مندان برگزار کرد. کارگاه آموزشی آشنایی با سیره زندگانی حضرت زینب(س) ویژه بانوان روز دوشنبه، 13 فروردین‌ماه و برای آقایان ساعت 20 روز گذشته در دارالقرآن‌الکریم و اهل‌البیت(ع) واقع در خیابان پانزده خرداد برگزار شد.
ویژه‌‌برنامه شب شهادت حضرت زینب(س)، بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام عزیزی و مداحی مداحان اهل البیت(ع) و همچنین با حضور گروه تواشیح سائلین‌الزهرا(س) برگزار شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: