کد خبر: 3703877
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
گروه اجتماعی - مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی از استقبال 85 هزار زائر نوروزی از امامزادگان و بقاع متبرکه آذربایجان غربی در طول ایام نوروز 97 خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین ناصر جوانبخت مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی در گفت و گو با ایکنا از آذربایجان غربی گفت: طرح آرامش بهاری از 28 اسفند 96 آغاز و تا 15 فروردین 97 ادامه داشت و حدود 7 هزار و 500 نفر در امامزادگان و بقاع متبرکه استان در لحظه تحویل سال جدید حضور داشتند.
وی تصریح کرد : طرح آرامش بهاری در 25 امامزاده و بقاع متبرکه استان در 6 شهرستان برگزار شد و میزان استقبال مردم از این طرح نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
وی اظهار کرد : تعداد 45 روحانی در 15 بقعه مجری طرح آرامش بهاری با شیوه نوین تبلیغی و ترویجی فعالیت کردند که از این تعداد مبلغ 25 روحانی اعزامی از قم و 20 روحانی بومی بودند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی با اشاره به اینکه 3000 نسخه نقشه مسیر های منتهی به امامزادگان مجری طرح در استان چاپ و توزیع شد، افزود: ویژه نامه معرفی امامزادگان استان در 80 هزار نسخه چاپ و در مبادی خروجی و ورودی شهرهای استان توسط کمپ های هلال احمر و میراث فرهنگی استان توزیع شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: