کد خبر: 3704024
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
گروه اجتماعی: سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران گفت: جهاد دانشگاهی مازندران متولی کارگروه مدیریت دانش و توسعه رسانه‌ای استان است و لازم است ظرفیت رسانه‌ای مازندران در راستای توسعه همه جانبه استان ظهور و بروز یابد.

به گزارش ایکنا از مازندران، واحد عبدالهیان سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران امروز 19 فروردین ماه در دیدار گفت: جهاد دانشگاهی مازندران برای توسعه استان دغدغه‌مند بوده و در این راستا طرح‌ها و پروژه‌های مهم پژوهشی در دست اقدام دارد.
وی افزود: با همراهی مسئولان ارشد استان و مسئولان محلی تلاش خواهیم کرد گام به گام  طرح‌هایمان را اجرایی کنیم.

 سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران با بیان اینکه جهاد دانشگاهی مازندران در فضای رسانه‌ای منافع عام را بر منافع خاص ترجیح می‌دهد، تصریح کرد: این نهاد به دنبال توسعه مازندران از طریق خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا و مرکز افکارسنجی است.
وی با اشاره به اینکه خبرگزاری ایسنا با رویکردهای توسعه محور به عنوان خبرگزاری پیشرو در توسعه استان محسوب می‌شود، افزود: در حال حاضر جهاد دانشگاهی مازندران متولی کارگروه مدیریت دانش و توسعه رسانه‌ای استان است و لازم است ظرفیت رسانه‌ای استان در راستای توسعه همه جانبه استان ظهور و بروز یابد.

ظرفیت رسانه‌ای مازندارن در راستای توسعه استان ظهور یابد

 در ادامه دلاور حیدرپور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، گفت: فعالیت‌های جهاد دانشگاهی ارزشمند است و سازمان جهاد دانشگاهی نیز در بخش‌های مربوط به خود از آن حمایت می کند.
وی با اشاره به اینکه در فضای رسانه‌ای در مازندران باید مستند و بر اساس واقعیت‌ها ورود کرد، گفت: برخی از اخبار که بر اساس سلایق شخصی و یا غیر واقعی منتشر می شود نتیجه‌ای جز سلب اعتماد مردم  نخواهد داشت.
به گزارش ایکنا، دلاور حیدرپور پس از دیدار با سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران با حضور در دفتر خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا با مسئولان این دو خبرگزاری به گفت‌و‌گو پرداخت.

انتهای پیام

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: