کد خبر: 3704139
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
گروه سیاسی - امام جمعه تکاب بر لزوم تقویت تولیدگران داخلی در راستای حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال جدید تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عیسی برادری امام جمعه تکاب در گفت و گو با ایکنا از آذربایجان غربی گفت : شعار سال گذشته با عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال» تحقق قابل قبولی نداشت و برنامه مورد نظر دولت اجرا نشد.
وی افزود : سال گذشته با وجود تاکید مقام معظم رهبری بر تولید و اشتغال، توجه به تولید داخلی بسیار کم بود و در مورد ایجاد اشتغال نیز دولت موفقیتی کسب نکرد.
وی ادامه داد : شعار سال گذشته نه تنها محقق نشد بلکه تولیدگران داخلی نیز تقویت نشدند و بسیاری از کارگاهها و کارخانه ها با وجود صدها هزار کارگر تعطیل شدند.
حجت الاسلام والمسلمین برادری گفت : اگر تولید ملی ضربه ببیند و تقویت نشود، وضعیت اشتغال نیز در جامعه روز به روز بدتر خواهد شد و به آمار بیکاران افزوده می شود.
وی تصریح کرد : امسال با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر حمایت از کالای ایرانی، دولت و سایر دستگاههای نظارتی باید نظارت جدی بر تولیدکنندگان داخلی داشته باشند و تولیدکنندگان نیز باید کیفیت کار خود را افزایش دهند.
وی خاطرنشان کرد : دولت باید نظارت کافی بر کیفیت محصولات تولیدی توسط تولیدکنندگان داخلی داشته باشد که متاسفانه در این راستا مافیاهای زیادی وجود دارند که باید به این مساله بسیار دقت شود.
امام جمعه تکاب گفت : مردم بر مبنا و روش مسئولان و مدیران حرکت می کنند، اگر مسئولان مصوبه ای بدهند ولی خودشان عمل نکنند مردم نیز عمل نخواهند کرد، مسئولین حمایت و استفاده از کالاهای ایرانی را باید سرلوحه زندگی خود قرار دهند تا مردم نیز راه و روش آنان را در پیش گیرند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: