کد خبر: 3704739
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیرکل آموزش‌وپرورش استان مرکزی گفت: آموزش‌وپرورش، قرآن و توسعه فرهنگ قرآنی را راهبرد اصلی در امر تربیت می‌داند و از تمام ظرفیت خود برای توسعه قرآن در بین دانش‌آموزان و خانواده‌ها استفاده می‌کند، به اعتقاد ما این یگانه شیوه تربیت صحیح دانش‌آموزان است.

شهریار فولادوند، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان مرکزی، امروز، 21 فروردین ماه در جریان بازدید از مرحله استانی سی‌و‌ششمین دوره مسابقات قرآن دانش‌آموزی، در گفت‌وگو با ایکنا با بیان اینکه هر دانش‌آموز مأمور جذب همسالان خود به مسابقات قرآن است گفت: در راستای جذب حداکثری دانش‌آموزان تلاش می‌شود هر روزه، زمینه حضور دانش‌آموزان در مسابقات با توسعه نرم افزارها تسهیل شود.
وی ادامه داد: همچنین نفس تقویت و تشویق دانش‌آموزان حاضر در مسابقات به تدریج این مسابقات را عمومیت می‌بخشد، البته در سطح کلان و در استان با همکاری اوقاف تلاش شده مجاری شناسایی بچه‌های قرآنی یک جا شود تا شاهد تکرار آمار و اسامی در مسابقات متعدد نباشیم.
فولادوند تأکید کرد: برای اولین بار با تفکیک مسابقات اوقاف، بخشی از منابع این نهاد در جریان برگزاری مسابقات دانش‌آموزی در اختیار آموزش‌وپرورش قرار گرفته است این قبیل همکاری‌ و هم افزایی‌ها از آمارهای تکراری و موازی کاری جلوگیری می‌کند.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان مرکزی ادامه داد: آموزش‌وپرورش، قرآن و توسعه فرهنگ قرآنی را راهبرد اصلی در امر تربیت می‌داند و از تمام ظرفیت خود برای توسعه قرآن در بین دانش‌آموزان و خانواده‌ها استفاده می‌کند، به اعتقاد ما این یگانه شیوه تربیت صحیح دانش‌آموزان است.


انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: