کد خبر: 3705196
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲
گروه معارف - فرمانده سپاه ناحیه بابلسر گفت: آنچه برای یک دانشجوی بسیجی اولویت دارد و در بیانات مقام معظم رهبری بسیار بدان تاکید شده است، دانش‎اندوزی وجهاد علمی است.

به گزارش ایکنا از مازندران سرهنگ دوم پاسدار سیدموسی حسین‌نژاد  فرمانده سپاه ناحیه بابلسردر دیدار با رئیس دانشگاه مازندران اظهار کرد: بسیج به عنوان یکی از بزرگترین و مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی از زمان تاسیس آن توسط معمار کبیر انقلاب تاکنون نقش ارزنده و تاثیرگذاری در حفظ دستاوردهای انقلاب داشته و به عنوان یک عنصر انقلابی با احساس وظیفه در همه عرصه‌های مورد نیاز، به‌هنگام حضور موثر داشته است.
وی افزود: مجموعه بسیج دانشجویی از جمله تشکل‌هایی بود که با تدبیر امام راحل با نگاه راهبردی، افقی را برای فعالیت بسیج در دانشگاه‌ها جهت جهاد علمی گشود که اهمیت آن بسیار درک می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه بابلسر تصریح کرد: بسیج دانشجویی باید برای دانشجوی بسیجی این امکان و بستر را فراهم و مهیا بسازد که مسائل فرهنگی و سیاسی گوناگون را که در جامعه و دانشگاه مطرح می‌شود تحلیل کرده و به دقت و تامل درباره آن تحقیق و متناسب با آنها تصمیم و موضعی را اتخاذ کند.

وی افزود: آنچه برای یک دانشجوی بسیجی اولویت دارد و در بیانات مقام معظم رهبری بسیار بدان تاکید شده است، دانش‎اندوزی وجهاد علمی است، چرا که بسیجی موفق کسی است که به سلاح علم و ایمان مجهزباشد باشد و این علم است که با آگاهی دادن باعث ترقی و رشد یک فرد در جمیع ابعاد می‌شود.

انتهای خبر

صادق پورشعبان

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: