کد خبر: 3705695
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
گروه فرهنگی ـ سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان از اجرای طرح ایده‌پردازی بچه‌های مسجد در استان خبرداد.

به گزارش ایکنا از لرستان، محمد ابدالی‌پور، سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان امروز یک‎شنبه، 26 فروردین در جمع خبرنگاران، از اجرای طرح ایده‌پردازی بچه‌های مسجد در لرستان خبرداد و گفت: این طرح با هدف حمایت از طرح‌های کارآفرین برگزار می‌شود.
وی با بیان این‌که رویداد ایده‌پردازی بچه‌های مسجد ابتدا به‌صورت آزمایشی انجام شد و از ۲۲ فروردین تا ۳۱ خردادماه ۱۳۹۷ به صورت رسمی اجرا می‌شود، اظهارکرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال ایده‌های خود می‌توانند به پایگاه‌ اطلاع‌رسانی جشنواره بزرگ فرهنگی و هنری جوانان مساجد به نشانی www.javananemasajed.ir مراجعه کنند.
ابدالی‎پور اضافه کرد: با بررسی ایده‌های ثبت‌شده توسط کارشناسان ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، طرح‌های منتخب، در قالب مادی و معنوی حمایت‌های جدی خواهند شد.
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، گفت: گفتمان‌سازی شعار سال در حمایت از کالای ایرانی با هدف تحقق اهداف شعار سال مهم‌ترین رویکرد فعالیت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در سال‌جاری است.
ابدالی‌پور با بیان این‌که جذب جوانان با شیوه‌های جدید و توجه ویژه به نیاز نسل جوان ازدیگر اهداف و رویکردهای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در سال‌جاری است، افزود: همچنین تقویت فعالیت‌های فرهنگی و هنری مساجد باهدف جذب جوانان به مساجد از دیگر اهداف و رویکردهای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: