کد خبر: 3705792
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
خجسته‌پور تاکیدکرد:
گروه فرهنگی ـ معاون استاندار لرستان با اشاره به تاکید ریاست جمهوری بر شادی و نشاط در سال 97 ، اظهارکرد: سال‌جاری مقارن شده با چهلمین دوره انقلاب اسلامی که در کنار شعار سال باید بتوانیم شادی و نشاط را در جامعه نهادینه کنیم.

به گزارش ایکنا از لرستان، حبیب‌الله خجسته‌پور، معاون سیاسی ـ امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان امروز یک‎شنبه، 26 فروردین در جلسه ستاد برگزاری جشنواره‌ موسیقی استان‌های لرنشین کشور ضمن تبریک عید مبعث، اظهارکرد: دلیل بعثت مکارم اخلاق است که ما باید در همه امور آن‌را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
وی با اشاره به تاکید ریاست محترم جمهور بر شادی و نشاط در سال 97 بیان داشت: سال‌جاری مقارن شده با چهلمین دوره انقلاب اسلامی که در کنار شعار سال باید بتوانیم شادی و نشاط را در جامعه نهادینه کنیم.
خجسته‌پور با بیان این‌که موسیقی لرستان اشتراک‌های بسیاری با موسیقی سایر مناطق لرنشین کشور دارد، تصریح کرد: جدای از قوم‌گرایی برگزاری این جشنواره می‌تواند علاوه‌بر انسجام‌بخشی هرچه بیشتر، باعث تقویت فرهنگ لرهای مناطق مختلف کشور شود.
معاون سیاسی ـ امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود: برگزاری موفق کنسرت‌ها و رویدادهای موسیقی و هنری، حضور هنرمندان برجسته‌ کشور در خرم‌آباد و سایر شهرستان‌های استان، یکی‌از دلایل استقبال گسترده مسافران از استان در ایام نوروز بود که باعث ایجاد رغبت و حضور پُررنگ‌تر گردشگران در استان گردید.
وی با تاکید بر لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی در برگزاری برنامه‌های مختلف، گفت: هر رویدادی که در استان رخ می‌دهد، با مدیریت یک دستگاه‌های خاص اجرایی صورت می‌پذیرد و باید سایر دستگاه‌ها در راستای معرفی هرچه بیشتر استان در حیطه اختیارات و قوانین خود نسبت به برگزاری این رویدادها همکاری و مشارکت داشته باشند.
خجسته‌پور با تاکید بر این‌که نباید به فعالیت‌های فرهنگی به چشم پروژه نگاه کرد، گفت: فعالیت‌های فرهنگی در واقع پروسه هستند و نتایج آن طی سال‌های بعد مشخص می‌شود، از این‌رو نباید انتظار داشت که محصول برنامه‌های فرهنگی را بعد از اجرای آن مشاهده کرد.
معاون سیاسی ـ امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان ادامه داد: فضای فرهنگی امروز استان حاصل زحمات و تلاش‌هایی است که در چند سال گذشته به‌وقوع پیوسته است.

ضرورت نهادینه‌سازی شادی و نشاط در جامعه

ضرورت نهادینه‌سازی شادی و نشاط در جامعه

ضرورت نهادینه‌سازی شادی و نشاط در جامعه

ضرورت نهادینه‌سازی شادی و نشاط در جامعه

ضرورت نهادینه‌سازی شادی و نشاط در جامعه

ضرورت نهادینه‌سازی شادی و نشاط در جامعه

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: