کد خبر: 3706151
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
گروه اقتصاد ــ سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی «بورس، بانک و بیمه» در محل نمایشگاه دائمی تهران حضور پیدا کرده است.

حضور غرفه جهاد دانشگاهی در یازدهمین نمایشگاه «بورس، بانک و بیمه»

به گزارش ایکنا، یکی از خدماتی که توسط این سازمان در محل یازدهمین نمایشگاه «بورس، بانک و بیمه» ارائه می‌شود در مورد «همیار بازار» است. همیار بازار، با هدف تسهیل در فرآیند تجاری‌سازی و تبادل فناوری به ویژه در نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها، رویدادهای بین‌المللی ملی و منطقه‌ای شکل گرفته است.

صاحبان فناوری با ثبت نام در تارگاهhamyarbazaar.ir ضمن معرفی محصولات و خدمات فناورانه خود به شبکه بزرگ همیار بازار متصل شوند. سرمایه‌گذاران حوزه فناوری می‌توانند با مراجعه به سامانه همیار بازار از فناوری‌های روز مطلع و با ارزیابی اولیه طرح‌ها ضمن ارائه ‏‏متقاضی برگزاری جلسه با صاحبان فناوری ‏‏‏‏‎‎نسبت به خرید یا شراکت در فناوری‌های موجود اقدام کنند.

از جمله خدمات همیار بازار که در این غرفه به مخاطبان معرفی می‎شود شامل بانک اطلاعاتی فناوری‌‎های موجود در نمایشگاه ‏و جشنواره‌ها و...، هماهنگی و برگزاری جلسات فروش و انتقال فناوری، جذب سرمایه‌گذار و مشارکت در تجاری‌سازی  و مشاوره حقوقی، ثبتی و فنون مذاکره است.

همچنین در این غرفه، دستاوردهای صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی از جمله راه‌اندازی پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، راه‌اندازی مرکز رشد هنرهای قرآنی، دریافت مجوز مبادی تأیید صلاحیت شرکت‌های خلاق، راه‌اندازی مرکز رشد صنایع فرهنگی زنجان، برگزاری زون صنایع خلاق در نمایشگاه ربع رشیدی تبریز، راه اندازی چهار مرکز نوآوری و شکوفایی صنایع فرهنگی و راه‌اندازی شتاب‎دهنده صفاتک (صنایع فرهنگی ایران) تشریح می‎شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: