کد خبر: 3706308
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ 60 هزار نفر از دانش‌آموزان لرستان در مرحله اول مسابقه «درس‎هایی از قرآن» شرکت کردند که از بین آن‌ها تعداد 12 هزار به مرحله دوم این مسابقات راه پیدا کردند.

به گزارش ایکنا از لرستان، هم‌زمان با سراسر کشور مرحله نهایی بیست و ششمین دوره مسابقه «درس‌هایی از قرآن» دوشنبه، 27 فروردین ماه جاری با حضور 997 نفر از شرک‌کنندگان اعم‌از دانش‎آموزان دختر و پسر مقطع متوسطه اول و دوم در خرم‎‌آباد برگزار شد.
این آزمون مرحله نهایی بیست و ششمین درس‌هایی از قرآن‌کریم حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی است که با استقبال باشکوه دانش‌آموزان ناحیه یک خرم‌آباد همراه بود.
این مسابقات قرآنی در دو حوزه دبیرستان دخترانه دوره اول شهید حشمت‌الله حیدری و دبیرستان پسرانه دوره دوم امام خمینی(ره) با حضور اسدالله عباس‌زاده، مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد و نظری، معاون پرورشی و تربیت بدنی این اداره برگزار شد.
در مرحله اول تکمیل پاسخنامه تفسیر به‌صورت هفتگی در شب‌های جمعه این مسابقه بیش‌از 60 هزار نفر از دانش‌آموزان استان لرستان شرکت کردند و 12 هزار به مرحله دوم راه پیدا کردند و پس از برگزاری آزمون مرحله نهایی نفرات برگزیده که دارای بیشترین امتیاز باشند به مؤسسه ترویج قم حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی معرفی و به نفرات برتر به قید قرعه جوایزی ازجمله سفرهای عتبات عاليات، هدایای نقدی و.. تقدیم می‌شود.

 

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: