کد خبر: 3706408
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
خادمی:
گروه فرهنگی ـ استاندار لرستان با بیان این‌که در نوروز امسال شاهد تعامل مطلوب دستگاه‌های عضو ستاد تسهیلات نوروزی بودیم، اظهارکرد: هم‌افزایی مدیران موجب خدمت بیشتر به مردم می‌شود.

به گزارش ایکنا از لرستان، سیدموسی خادمی استاندار لرستان، امروز سه‌شنبه، ۲۸ فروردین در کارگروه گردشگری لرستان که در استانداری استان لرستان برگزار شد، اظهارکرد: اکثر گزارشات حاکی از رضایت نسبی از عملکرد دستگاه‌های عضو ستاد تسهیلات نوروز لرستان دارد.
وی افزود: این رضایت‌مندی نشانه این است که اگر با هم همکاری کرده و دلسوزانه کار کنیم، خواهیم توانست با همین امکانات کم‌ کارهای بزرگی را انجام دهیم.
خادمی ادامه داد: آن‌چه در نوروز اتفاق افتاد بیانگر این مطلب است که تمام دوستان پای کار آمدند و علامت این است که با نگاه همکاری به‌جای رقابت می‌توان کارهای بزرگی انجام داد، این در حالی‌است که هم‌افزایی مدیران موجب خدمت بیشتر به مردم می‌شود.
استاندار لرستان با بیان این مطلب که درک و نهادینه کردن مفهوم همکاری و تعامل برای مدیران ضروری است، تصریح کرد: فلسفه وجودی جلسات این است که همه باید در قالب یک مجموعه با هم‌گرایی و هم‌افزایشی کار کنیم.
وی با بیان این‌که برخی کارها در لرستان به‌دلیل برخی رقابت‌های غیرسازنده در استان متوقف مانده است، اضافه کرد: استان لرستان وارد فاز جدیدی در گردشگری شده است، لذا مردم باید به‌دلیل استعدادها و جاذبه‌های گردشگری استان به‌لحاظ فرهنگی و سرمایه‌گذاری آماده پذیرش گردشگران شوند.

بهبود اقتصاد مردم؛ از مهم‌ترین اهداف گردشگری

خادمی یکی‌از مهم‌ترین از اهداف گردشگری را بهبود اقتصاد مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: بازار باید آمادگی ارائه کالا را داشته باشد چراکه امسال رشد قابل توجهی در آمار مسافران نوروزی لرستان داشتیم و سال بعد هم این رقم افزایش پیدا خواهد کرد.
استاندار لرستان در پایان گفت: باید متناسب با افزایش آمار مسافران نوروزی خدمات‌ را در تمام حوزه‌ها افزایش دهیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: