کد خبر: 3706533
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه عنوان کرد:
گروه اقتصاد ــ ابوترابی اظهار کرد: شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، به عنوان متولی انتشار صکوک در بورس، همواره به دنبال تسهیل، تسریع و توسعه در انتشار صکوک بوده و تاکنون بیش از 247 هزار میلیارد ریال منابع مالی مورد نیاز شرکت‌ها، سازمان‌ها و دولت را از طریق انتشار صکوک در بازار سرمایه تامین مالی کرده است.

فاینکس 2018؛ فرصتی برای معرفی ابزارهای تأمین مالی اسلامی

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه‌ اطلاع‌رسانی بازار سرمایه، غلامرضا ابوترابی، مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه با حضور در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، ضمن عرض خیرمقدم به بازدیدکنندگان، هدف از برگزاری فاینکس را هم افزایی بخش‌های مختلف پولی، مالی و بیمه ای و نیز ارتقای دانش مالی و سرمایه گذاری عنوان کردند.

 ابوترابی گفت: فاینکس 2018 می تواند فرصتی برای جهت دهی به سرمایه های سرگردان سرمایه گذاران تعریف شود.

وی اظهار داشت: شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، به عنوان متولی انتشار صکوک در بورس، همواره به دنبال تسهیل، تسریع و توسعه در انتشار صکوک بوده و تاکنون بیش از 247 هزار میلیارد ریال منابع مالی مورد نیاز شرکت ها، سازمان ها و دولت را از طریق انتشار صکوک در بازار سرمایه تامین مالی کرده است. در همین زمینه پیش بینی می شود که این رقم در سال 1397 رشد چشمگیری داشته باشد.

مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی مرکزی گفت: این شرکت همواره آمادگی لازم جهت معرفی انواع صکوک با توجه به نیازهای مختلف تامین مالی شوندگان (بانی ها) را دارا بوده و فاینکس می تواند بستری مناسب جهت تعامل ارکان مختلف بازار سرمایه باشد.

وی در پایان بیان کرد: شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه 27 الی 30 فروردین ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران (سال 35) آماده خدمت رسانی به مراجعین است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: