کد خبر: 3706592
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
استاد حوزه علمیه قزوین:
گروه فرهنگی- استاد حوزه علمیه قزوین گفت: مقام معظم رهبری از سالیان دور بر این مهم تأکید دارند، معنای اقتصاد مقاومتی همین است که روی پای خودمان بایستیم، به تولیدات داخلی اهمیت دهیم و استفاده از واردات را حتی‌المقدور در حاشیه قراردهیم.

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی حوزه علمیه قزوین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول نوروزی امروز 28 فروردین در جمع معاونین آموزش مدارس علمیه استان قزوین، گفت: تولید کننده داخلی باید برای عقب نماندن از بازار رقابت باید کیفیت را بالاببرد.
وی افزود: افزایش قاچاق در کشور سست کردن بنیه اقتصادی یک کشور را در پی دارد، هر ایرانی غیرتمند باید به حمایت از کالای ایرانی اهمیت دهد.
حجت‌الاسلام نوروزی ادامه داد: اگر مردم و دولت به تولید داخل اهمیت دهند، تقویت کارگران و اشتغال‌زایی را شاهد خواهیم بود.
معاون آموزش حوزه علمیه قزوین خاطرنشان کرد: باید تفکر ملی را بین مردم فرهنگ‌سازی کنیم و این موضوع در همه زمینه‌ها از زمان کودکی خصوصاً در مدارس دنبال شود تا کالای داخلی بتواند در برابر کالای خارجی رقابت کند.
استاد حوزه علمیه قزوین گفت: مقام معظم رهبری از سالیان دور بر این مهم تأکید دارند، معنای اقتصاد مقاومتی همین است که روی پای خودمان بایستیم، به تولیدات داخلی اهمیت دهیم و استفاده از واردات را حتی‌المقدور در حاشیه قراردهیم.
حجت‌الاسلام نوروزی بیان کرد: افزایش کیفیت و تولید بر حسب نیاز جامعه می‌تواند عامل مهمی در جذب مصرف کنندگان ایفا کند و قطعاً شکوفایی اقتصادی در این خصوص رونق خواهد گرفت.
وی اظهار کرد: اگر این مسائل در راستای حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی عملی شود نه تنها شعار امسال محقق می‌شود بلکه در این زمینه می‌توانیم به ایجاد اشتغال و درآمد بیشتر کمک کنیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: