کد خبر: 3706891
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
کانون خبرنگاران نبأ ــ مراسم جشن اعیاد شعبانیه همراه با سخنرانی از ۳۰ فروردین تا دوم اردیبهشت‌ماه در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار می‌شود.

جشن اعیاد شعبانیه در آستان حضرت عبدالعظیم(ع)

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ به نقل از روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، به‌مناسبت ولادت باسعادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، مراسم جشن با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله فرحزاد و مدیحه‌سرایی مجید سمنانی، پنجشنبه، 30 فروردین‌ماه بعد از نماز مغرب و عشا در مصلای بزرگ ری، برگزار می‌شود.

همچنین به‌مناسبت ولادت حضرت اباالفضل العباس(ع)، مراسم جشن میلاد، جمعه، 31 فروردین‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام و‌المسلمین سیدحسین حسینی قمی و مدیحه‌سرایی سیدامیر حاج احمدی برگزار و ظهر روز شنبه، اول اردیبهشت‌ماه بعد از نماز ظهر و عصر نیز سعید جعفری به مدیحه‌سرایی می‌پردازد.

مراسم جشن میلاد باسعادت حضرت امام سجاد(ع)، شنبه، اول اردیبهشت‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین فرشاد یزدی و مدیحه‌سرایی مرتضی عزیزی برگزار و ظهر روز یکشنبه، دوم اردیبهشت‌ماه بعد از نماز ظهر و عصر نیز مصطفی عسکری به مدیحه‌سرایی خواهد پرداخت.

عصمت علی‌آبادی
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: