کد خبر: 3709218
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
گروه ادب ــ موسسه خانه کتاب در فراخوانی از پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران برای حضور در سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران دعوت کرد.

 فراخوان خانه کتاب برای سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ سی‌و ششمین دوره جایزه کتاب ‌سال جمهوری اسلامی ایران بهمن ‌ماه 1397 برگزار می‌شود؛ براین اساس دبیرخانه جایزه کتاب سال از پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران خواست با ثبت ‌نام در تارنمای اینترنتی www.ketabsal.ir، کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه کتاب سال، معرفی کنند.
جایزه کتاب سال با هدف حمایت و تشویق مولفان، مترجمان و مصححان و ناشران سراسر کشور و ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی برگزار می‌شود.
آثار ارسالی به سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال باید برای نخستین بار در سال 1396 منتشر شده باشند و جزو کتاب‌های کمک درسی و افست نباشد. علاوه بر این، کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد.
کتاب‌های داستان بزرگسال، نقد ادبی (تالیف)، مستندنگاری، شعر بزرگسال و کودک و نوجوان، به دلیل همپوشانی با جایزه جلال آل‌احمد و جایزه شعر فجر در کتاب سال بررسی نمی‌شود.
تنها آثاری در این جایزه داوری و ارزیابی می‌شوند که پدیدآورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت‌نام را در تارنمای جایزه تکمیل و به‌همراه دونسخه از کتاب ارسال کند.
همچنین، ارسال لوح فشرده متن اصلی آثار ترجمه ‌شده الزامی است و آثار دریافت شده بازگردانده نخواهند شد.
مطابق با فراخوان، مهلت ارسال آثار تا 31 شهریورماه 1397 در نظر گرفته شده و ناشران و صاحبان آثار باید کتاب‌های خود را به آدرس تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره 2، طبقه دوم، دبیرخانه جایزه کتاب‌سال جمهوری اسلامی ایران، کدپستی 1315753715 ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66966219- 66966138 تماس بگیرند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: