کد خبر: 3714093
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۷
گروه فعالیت‌های قرآنی - مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش امامزاده آقا علی عباس(ع) گفت: با حضور 100 نفر شرکت کننده مرحله شهرستانی دوره چهل و یکم مسابقات سراسری قرآن کریم بخش امامزاده در جوار حرم مطهر امامزاده آقا علی عباس(ع) برگزار شد.

مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن در امامزاده آقا علی عباس(ع) برگزار شد

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی اظهار کرد: مرحله شهرستانی دوره چهل و یکم مسابقات سراسری قرآن کریم بخش امامزاده آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) با حضور 100 نفر خواهر و برادر شرکت کننده در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل، اذان و دعاخوانی در جوار حرم مطهر این امامزاده واجب التعظیم روز جمعه 21 اردیبهشت‌ماه برگزار و نفرات برتر در هر رشته معرفی شدند.
وی افزود: در رشته دعاخوانی و در بخش آقایان علی یاسری و در قسمت بانوان نیز کبری صالحی رتبه برتر را کسب کردند، محسن ابراهیمی نیز در رشته اذان موفق به کسب رتبه برتر شد در رشته قرائت براداران حبیب اله کاملی و در بخش بانوان نیز مریم غلامی رتبه برتر را به خود اختصاص دادند.
مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش امامزاده آقا علی عباس(ع) ادامه داد: رقابت این دوره از مسابقات در رشته ترتیل خوانی با معرفی مهدی عرفانیان و اشرف بادیزاده به اتمام رسید و در رشته حفظ 5 جزء نیز ویژه خواهران رقیه حسن پور رتبه اول را کسب کرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: