کد خبر: 3714237
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
در ماه مبارک رمضان؛
گروه فعالیت های قرآنی- مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت بلدالامین بیرجند از طرح با قرآن در رمضان در این موسسه در ماه مبارک رمضان خبر داد.

حمیدرضا جعفری، مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت بلدالامین بیرجند در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: موسسه فرهنگی قرآن و عترت بلدالامین بیرجند در ماه مبارک رمضان، طرح با قرآن در رمضان را اجرا می‌کند.

طرح با قرآن در رمضان در موسسه قرآنی بلدالامین بیرجند برگزار می‌شود
وی با بیان اینکه در این طرح محفل جزء خوانی قرآن کریم در این موسسه برگزار می‌شود، افزود: در کنار این محفل قرآنی، برنامه ویژه و متنوع شامل؛ احکام، اخلاق، تفسیر، تدبر، مباحث تربیتی خانواده و طب سنتی نیز تدارک دیده شده است.
مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت بلدالامین بیرجند با بیان اینکه این محفل قرآنی هر روز ساعت 10 صبح ویژه خواهران برگزار می‌شود، اظهار کرد: همچنین محفل قرآنی مسجد باقرالعلوم(ع)، در ماه مبارک رمضان با عنوان «طرح قرآنی کلام وحی در خانه خدا» با همکاری موسسه فرهنگی قرآن و عترت بلدالامین بیرجند برگزار می‌شود.
جعفری با اشاره به اینکه این محفل قرآنی نیز هرشب از ساعت 21:30 تا 23 برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: جزء خوانی قرآن کریم توسط قاریان و حافظان برجسته استانی، آموزش تجوید و قرائت قرآن کریم و برگزاری کارگاه‌های طرح تصحیح قرائت نماز نیز از دیگر برنامه‌های این طرح خواهد بود.
وی ادامه داد: همچنین در این محفل قرآنی، از تلاوت مجلسی قاریان برجسته استان بهره خواهیم برد و مسابقات قرآنی همراه با اهدای جوایز به رده‌های سنی مختلف و برنامه هفتگی خاطرات شهدا نیز برگزار خواهد شد.
مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت بلدالامین بیرجند بیان کرد: ایجاد فضای مجزا برای بازی و سرگرمی کودکان و خردسالان و بهره مندی از سلسله مباحث مسائل اعتقادی از جمله دیگر برنامه‌ها خواهد بود.
انتهای پیام

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: