کد خبر: 3714713
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
گروه معارف ـ هفتمین ویژه‌برنامه «نجوای بندگی»؛ ۱۸ شب احیا و مناجات با خدا ویژه شب‌هاه ماه مبارک رمضان از امشب ۲۶ اردیبهشت در مسجد آیت‌الله اشرفی اصفهانی آغاز می‌شود.

پشم‌فروش

حجت‌الاسلام محمد پشم‌فروش، قائم‌ مقام مؤسسه فرهنگی طلیعه‌داران ظهور در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، گفت: امسال برای هفتمین سال پیاپی ویژه‌برنامه «نجوای بندگی» ویژه شب‌هاه ماه مبارک رمضان در اهواز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این برنامه هر شب برای هزار تا هزار و پانصد نفر برگزار می‌شود، اعلام کرد: از شامگاه امروز(ساعت 22:45) چهارشنبه 26 اردیبهشت برنامه «نجوای بندگی» (احیا و مناجات با خدا) به مدت هجده شب در مسجد آیت‌الله اشرفی اصفهانی برگزار می‌شود.

پشم‌فروش گفت: این برنامه به صورت خانوادگی تدارک دیده شده و مکان مناسبی برای بانوان به منظور بهره مند شدن از سخنرانی و ادعیه در نظر گرفته شده است. برای فرزندان ‌آنها نیز حسینیه کودک با برنامه متنوعی همچون نقاشی مفهومی،‌ بازی‌های متنوع و داستانی با حضور هفت مربی پیش‌بینی شده است.

قائم‌ مقام مؤسسه فرهنگی طلیعه‌داران ظهور اظهار کرد: برنامه اصلی «نجوای بندگی» هر شب شامل قرائت مجلسی توسط محمدامین صادقی به مدت بیست دقیقه، ده دقیقه بیان احکام و نهج‌البلاغه و پس از آن سخنرانی استادان و سپس قرائت ادعیه از قبیل دعای افتتاح، دعای ابوحمزه و دعای مجیر است.

وی افزود: دو برنامه شاخص گرامیداشت حضرت خدیجه(س) در شب دهم ماه رمضان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین میراحمدرضا حاجتی و 3 خرداد گرامیدشت آزادسازی خرمشهر با دعوت از راوی دفاع مقدس نیز در طول این 18 شب پیش‌بینی شده است.

پشم‌فروش همچنین گفت: در یکی از شب‌ها حامد شاکرنژاد قاری بین‌المللی قرآن کشورمان، قاری این برنامه خواهد بود.

به گفته قائم‌ مقام مؤسسه فرهنگی طلیعه‌داران ظهور، آداب دعا، ویژگی‌های مؤمن انقلابی، آسیب‌شناسی فعالیت‌های اجتماعی، سبک زندگی و دیگر موضوعات اخلاقی و اجتماعی از جمله موضوعات سخنرانی این برنامه خواهد بود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: