کد خبر: 3714726
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
دکتر روحانی هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید لبنان در تهران:
گروه سیاسی ــ رئیس جمهور، روابط ایران و لبنان را در طول تاریخ عمیق، دوستانه و صمیمانه خواند و تأکید کرد: ایران از گسترش و تعمیق روابط در همه عرصه‌ها با لبنان استقبال می‌کند.

ایران از گسترش و تعمیق روابط با لبنان استقبال می‌کند/ امیدوارم انتخابات اخیر وحدت در لبنان را مستحکم سازد

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز سه‌شنبه هنگام دریافت استوارنامه «حسن عباس» سفیر جدید لبنان در تهران، با اشاره به اهمیت حفظ امنیت و ثبات لبنان به‌عنوان یک کشور بسیار مهم خاورمیانه گفت: جمهوری اسلامی ایران به حمایت‌های خود از دولت و ملت لبنان برای مقاومت در برابر گروه‌های تروریستی و اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داد.

رئیس جمهور با ابراز خرسندی از همزیستی مسالمت‌آمیز پیروان ادیان و مذاهب مختلف در لبنان، انتخابات اخیر در این کشور را نشان دیگری از اداره لبنان براساس مردم‌سالاری و نظر مردم دانست و گفت: امیدواریم این انتخابات، وحدت در لبنان را بیش از پیش تقویت‌، روند شکوفایی اقتصادی این کشور را فراهم و روابط تهران – بیروت را مستحکم‌تر سازد.

«حسن عباس» سفیر جدید لبنان در تهران نیز در این دیدار با تقدیم استوارنامه خود به رئیس جمهور، تاکید کرد که لبنان مصمم است روابط خود را با جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه‌ها گسترش و توسعه دهد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: