کد خبر: 3714757
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
بیرانوند مطرح کرد:
گروه اجتماعی- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان بر لزوم ایجاد شادی و نشاط تاکید و تصریح کرد: شادی و نشاط از نشانه‌های یک جامعه سالم است.

نشاط و شادی؛ از نشانه‌های جامعه سالم

به گزارش ایکنا از لرستان، مجتبی بیرانوند، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان، شامگاه دوشنبه، ۲۴اردیبهشت در جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پلدختر، اظهارکرد: نشاط اجتماعی جوانان به‌عنوان یکی‌از ارکان اساسی جامعه در حال توسعه است.
وی افزود: وقتی نشاط و شادی از یک جامعه رخت بربندد جامعه دچار عواملی مانند افسردگی، انحرافات مختلف فردی، جسمی و فرهنگی شده و زمینه برای بروز آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد فراهم می‌شود.
بیرانوند با بیان این‌که کاهش تنش و خطرات اجتماعی نقش مهمی در نشاط و شادی در جامعه دارد، عنوان کرد: بدون شک در چنین جامعه‌ای امنیت اجتماعی و فردی راحت بدست می‌آید، کمااینکه در محیط شاد ذهن انسان پویا، زبانش گویا، استعدادهایش شکوفا و امید به زندگی افزایش می‌یابد و کمتر به‌سمت و سوی آسیب‌های اجتماعی ازجمله اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان‌ها گرایش پیدا می‌کنند حتی در چنین جامعه‌ای اشتغال بیشتر و اقتصاد سالم‌تر است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان در ادامه گفت: داشتن تفریحات سالم از نیازهای یک خانواده و جامعه می‌باشد که نقش قابل توجهی در شادابی جامعه دارد و دستگاه‌های مربوطه بایستی جهت این مهم مساعدت لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: