کد خبر: 3714759
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
گروه اجتماعی- رئیس جهاددانشگاهی کردستان با اعلام اینکه برگزاری مناظرات توان فرد را در گفتگوهای منطقی ارتقا می‌دهد، بیان کرد: ترویج این اصول بین قشر دانشجو به عنوان آینده‌سازان کشور می‌تواند کار بسیار مفید و اثرگذاری باشد.

برگزاری مناظرات توان فرد را در گفتگوهای منطقی ارتقا می‌دهد

به گزارش ایکنا از کردستان، چیا سهراب‌نژاد، رئیس جهاددانشگاهی کردستان در مراسم اختتامیه هفتمین دوره مناظرات دانشجویی که امروز، 25 اردیبهشت ماه در تالار فردوسی دانشگاه کردستان برگزار شد، با اشاره به اینکه برگزاری چنین برنامه‌هایی در جهاددانشگاهي نشان از ظرفیت و پتانسیل این نهاد انقلابی در برگزاری این برنامه‌هاست، اظهار کرد: حضور ثابت جهاددانشگاهی در برنامه‌های علمی و فرهنگی نشان از توان علمی این نهاد است
وی با اشاره به شعار این مناظرات که «مناظره فرصتی برای یادگیری» یکی از زیباترین جملات و گذاره هاست، افزود: یاد بگیریم که شنونده های خوبی باشیم، صبر و توان خود را بالا ببریم و علمی و منطقی صحبت کنیم.
سهراب نژاد با اعلام اینکه برگزاری مناظرات توان فرد را در گفتگوهای منطقی ارتقا می‌دهد، بیان کرد: ترویج این اصول بین قشر دانشجو به عنوان آینده‌سازان کشور می‌تواند کار بسیار مفید و اثرگذاری باشد.
وی عنوان کرد: اگر ما بتوانیم بستر این امر که شنونده های خوبی برای هم باشیم را فراهم کنیم و این امر را در سطوح پایین‌تر و از مدارس آغاز کنیم، به سمت جامعه‌ای می‌رویم که در آن افراد با صبر و حوصله بیشتری برای رفع مشکلات و مسایل جامعه اقدام می کنند.
رییس جهاددانشگاهی کردستان، با اشاره به اینکه امیدواریم برگزاری این برنامه ها در دانشگاه‌ها تداوم پیدا کند، عنوان کرد: جهاددانشگاهی یکی از نهادهای مهم و تاثیرگذار در استان است و در هر جایی که برنامه های علمی، فرهنگی و ... وجود دارد، حضور جهادادانشگاهی را شاهد هستیم.
وی بیان کرد: امیداریم این برنامه‌ها در دانشگاه ها تداوم پیدا کند چراکه حضور جهاددانشگاهي در کنار دانشگاه‌ها به عنوان یک یار مکمل است.
سهراب‌نژاد در پایان یادآور شد: امیدواریم دید رقابتی نسبت به جهادادانشگاهی در دانشگاه‌ها از بین رود چرا که حضور این نهاد در هر مراسم و برنامه‌ای با هدف ارائه خدمت و کمک به دانشگاه‌ها بوده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: