کد خبر: 3714790
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
گروه اجتماعی- مشاور عالی نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: خریداری محصولات داخلی سبب رشد کیفی و کمی محصولات استان شده و توزیع ثروت هم عادلانه می‌شود.

خریداری محصولات داخلی موجب  توزیع عادلانه ثروت می‌شود

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام مهدی فرزی، مشاور عالی نماینده ولی فقیه در کردستان در همایش اشتغال و توانمندی مددجویان کمیته امداد که با حضور مسئولین کشوری و استانی امروز، 25 اردیبهشت ماه در مجتمع فجر سنندج برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه در استان کردستان بانک ها برای بحث اشتغال مددجویان کمیته امداد، بسیار خوب فعالیت کرده اند که امیدوارم تداوم داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه در سفر رهبری به کردستان هم کمک های خوبی به این مجموعه شده که باعث اشتغالزایی خانواده های بسیاری شده است، افزود: در استان کردستان باید بر زنجیره اشتغال تمرکز کنیم زیرا باعث ایجاد درآمدهای بیشتری می‌شود.
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در کردستان عنوان کرد: شرکت‌های صنعتی نیاز به تولید قطعات دارند که با هزینه های کم باعث اشتغالزایی بسیار خوبی می شوند.
حجت الاسلام فرزی بیان کرد: کمیته امداد مرکز هم اگر به صورت ویژه استان کردستان را کمک کند می توانیم نهضت اشتغالزایی را در استان راه بیندازیم.
وی همچنین تاکید کرد: باید خودمان را ملزم کنیم که از تولیدات کمیته امداد استفاده کنیم و از محصولات آنها خریداری کنیم.
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه اگر از محصولات داخلی استفاده کنیم سبب رشد کیفی و هم کمی محصولات خواهیم شد، یادآور شد: اگر محصولات داخلی را حمایت کنیم توزیع ثروت در استان به صورت عادلانه خواهد بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: