کد خبر: 3714800
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مرحله منطقه ای سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان در بخش «معارفی» ظهر امروز 25 اردیبهشت ماه در تالار شهید شهریاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.

بخش معارف مرحله منطقه‌ای جشنواره قرآن دانشجویان در دانشگاه شهید چمران برگزار شد

به گزارش ایکنا از خوزستان، مرحله منطقه ای سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان در بخش «معارفی» ظهر امروز 25 اردیبهشت ماه در تالار شهید شهریاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.

در این مرحله که با حضور 50 شرکت کننده از دانشگاه های منطقه ده کشور از جمله علوم و فنون دریایی خرمشهر، جندی شاپور دزفول، خاتم الانبیاء بهبهان، شهید چمران اهواز، منابع طبیعی رامین و موسسه جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد، دانشجویان در رشته های مختلف بخش معارفی این جشنواره با یکدیگر به رقابت پرداختند.

آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)، مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با صحیفه سجادیه، ترجمه و تفسیر قرآن، حفظ موضوعی قرآن، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، احکام و آشنایی با سیره معصومین(ع) رشته هایی بودند که دانشجویان در بخش کتبی (معارفی) این مرحله از جشنواره در آنها با یکدیگر رقابت کردند.

گفتنی است؛ برگزیدگان این مرحله، به مرحله کشوری سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان که شهریورماه امسال به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد، راه می‌یابند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: