کد خبر: 3714802
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
قدمی:
گروه اجتماعی ـ رئیس آموزش و پرورش مدارس استثنایی کشور با تاکید بر لزوم توجه به مدارس استثنایی، اظهارکرد: خیرین برای ایجاد مرکز اوتیسم در لرستان اقدام کنند.

مرکز اوتیسم توسط خیّرین ایجاد شود

به گزارش ایکنا از لرستان، مجید قدمی، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس آموزش و پرورش مدارس استثنایی کشور، سه‌شنبه، ۲۵ اردیبهشت در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز لرستان، اظهارکرد: بودجه امسال وزارت آموزش و پرورش ۴۰ هزار میلیارد تومان است که ۹۸ درصد این مبلغ صرف حقوق می شود.
وی با تاکید بر افزایش مشارکت مردم و تکیه بر ظرفیت خیرین، تصریح کرد: تعداد پنج هزار پروژه نیمه‌تمام در آموزش و پرورش داریم که لزوم ورود خیرین برای تکمیل آن‌ها را می‌طلبد.
قدمی افزود: برای رسیدن به اهداف مدرسه‌سازی به مردم تکیه کنیم، به‌طوری‌که آقای ابراهیمی، یکی‌از خیّرین مدرسه‌ساز و صاحب شرکت پاکشوماست و تنها در یک عمل خیر تعداد ۱۰۰ بچه یتیم را نگهداری می‌کند.
رئیس آموزش و پرورش مدارس استثنایی کشور ادامه داد: طبق آیات در روز قیامت انسان از زن و فرزند فرار می‌کند در تفسیر این آیه آمده است که روز قیامت عمل انسان ملاک سنجش است. کارنامه عمل در دست انسان است.
وی با بیان این مطلب که مدرسه‌سازی موجب حیات‌بخشی و انسان‌سازی است بر ضرورت ایجاد مرکز اوتیسم در لرستان تاکید و افزود: خیرین در راستای ایجاد این مرکز تلاش کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: