کد خبر: 3714906
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
گروه اجتماعی- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان مقابله با ناهنجاری‌ها، تقویت قانونگرایی، انضباط اداری، توجه به وجدان کاری، توجه به سبک زندگی اسلامی را نیازمند برنامه‌ریزی و همکاری ادارات مختلف دانست و گفت: از ایده و نظرات تمامی ارگان‌ها و صاحبنظران در این راستا استفاده می‌شود.

توجه به سبک زندگی اسلامی نیازمند برنامه‌ریزی است

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان شامگاه گذشته، 25 اردیبهشت ماه در یکصد و پنجمین جلسه ستاد شئون فرهنگی در مناسبت‌های دینی و مذهبی کردستان اظهار کرد: فقدان برنامه‌های فرهنگی در سکونتگاه‌های غیررسمی نگران‌کننده و آسیب‌زا است و همه دستگاههای اجرایی باید در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی تلاش کنند.
وی افزود: باید فعالیت‌های فرهنگی بصورت جهادی انجام گیرد و برای پیشگیری و مقابله آسیب‌های اجتماعی از تمام ظرفیت‌ها و امکانات باید استفاده برد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با تأکید براینکه باید بسیاری از مشکلات را در خود خانواده و یا مساجد برطرف کرد، بیان کرد: کارکرد نهادهای مدنی را نباید نادیده گرفت.
وی عنوان کرد: در بسیاری از مواقع ناکارآمدی دستگاه‌های اجرایی منجر به وجود مشکلات می‌شود و اعتماد مردم از دستگاه‌ها را سلب می‌کند.
حجت‌الاسلام کرمی بیان کرد: دشمنان به دنبال تضعیف دین و عقاید و ارزش‌ها میان مردم هستند و از هر روزنه‌ای برای ضربه زدن به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی استفاده می‌کنند.
وی ادامه داد: اعتیاد، طلاق، حاشیه‌نشینی، مفاسد اخلاقی و بیکاری از مشکلات و معضلات امروز جامعه است و همه دستگاه‌ها وظیفه دارند برای کاهش این آسیب‌ها تلاش کنند.
حجت‌الاسلام کرمی اعلام کرد: اگر اعتباری برای کاهش آسیب‌های اجتماعی اختصاص می‌یابد باید بین همه دستگاه‌ها توزیع شود چرا که همه ارگان‌ها در این راستا وظیفه دارند، فعالیت کنند.
وی مقابله با ناهنجاری‌ها، تقویت قانونگرایی، انضباط اداری، توجه به وجدان کاری، توجه به سبک زندگی اسلامی را نیازمند برنامه‌ریزی و همکاری ادارات مختلف دانست و یادآور شد: از ایده و نظرات تمامی ارگان‌ها و صاحبنظران در این راستا استفاده می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: