کد خبر: 3715011
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
پنجم خردادماه؛
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان از برگزاری پانزدهمین دوره نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان از 5 تا 11 خردادماه امسال خبر داد.

پانزدهمین دوره نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان آغاز می‌شود

علی یارمحمدیان در گفت‌و‌گو با ایکنا از اصفهان اظهار کرد: پانزدهمین دوره نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان همزمان با ایام ماه مبارک رمضان از 5 تا 11 خردادماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود.
وی افزود: در پانزدهمین دوره نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان، 140 غرفه برپا می‌شود که 50 درصد آنها متعلق به ادارات و سازمان‌های دولتی و 50 درصد نیز متعلق به بخش خصوصی است که مؤسسات قرآنی دارای فعالیت‌های آموزشی، مؤسسات فرهنگی-هنری دارای تولیدات و آثار قرآنی، مؤسسات دارای انتشارات قرآنی و مؤسسات دارای تولیدات مجازی را شامل می‌شود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان با بیان اینکه مؤسساتی از شهرهای اصفهان، تهران، مشهد و قم در پانزدهمین دوره نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان حضور دارند، گفت: امسال برخی آثار و تولیدات فاخر قرآنی و دیده نشده از جمله مجلدهای جدید قرآنی و آثار خطی قرآنی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد، برنامه‌های جنبی جشنواره نیز شامل برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاریان بین‌المللی، شب شعر، نشست خانواده و قرآن، یادواره شهدای قرآنی، مسابقات قرآنی و تئاترها و نمایش‌های قرآنی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: