کد خبر: 3715109
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
گروه فعالیت‌های قرآنی - مدیرعامل مؤسسه قرآنی اعتصام بحبل الله دیواندره گفت: پرورش حافظ قرآن کریم از اولویت برنامه‌های قرآنی در این مؤسسه است.

پرورش حافظ از اولویت برنامه‌های قرآنی مؤسسه اعتصام بحبل الله است

امجد غفوری، مدیرعامل مؤسسه قرآنی اعتصام بحبل الله دیواندره در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، از پرورش حافظان قرآن کریم از یک جزء به بالا خبر داد و اظهار کرد:در این راستا این مؤسسه قرآنی تمامی ظرفیت‌های خود را به‌کار گرفته است.
وی با اشاره به استقبال مردم شهرستان دیواندره از کلاس‌های حفظ قرآن افزود: در سال گذشته بالغ بر ۲۰۰ نفر در کلاس‌های آموزش حفظ این مؤسسه شرکت کرده‌اند.
مدیرعامل مؤسسه قرآنی اعتصام بحبل الله دیواندره بیان کرد: مؤسسه قرآنی اعتصام بحبل الله در راستای ترویج فرهنگ قرآنی بین مردم به ویژه جوانان و نوجوانان امسال همچون سال‌های گذشته بیشترین اهتمام خود را به تربیت و پرورش حافظ اختصاص داده است.
وی با اشاره به اینکه با شروع شدن ماه مبارک رمضان و تعطیلی مدارس به طور قطع آمار کلاس های قرآنی در این مؤسسه چندین برابر می‌شود، یادآور شد: در این راستا با برنامه ریزی دقیق آمادگی لازم پیدا کرده ایم که با همکاری مربیان قرآن کریم بتوانیم خدمات خوبی به مخاطبان ارائه دهیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: