کد خبر: 3715200
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
گروه فعالیت‌های قرآنی - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: ماه مبارک رمضان امسال چندین برنامه قرآنی از سوی این اداره کل در سطح استان برگزار می‌شود.

ویژه برنامه‌های قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان در ماه رمضان

حجت‌الاسلام رحمت الله اروجی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان در گفت‌وگو با ایکنا از اصفهان درباره برنامه‌های دفتر تبلیغات اسلامی در طول ماه مبارک رمضان گفت: بیش از 1000 مبلغ از سوی این اداره کل و با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقاط مختلف روستایی و شهری استان اصفهان و برخی استان‌های مجاور اعزام می‌شوند.
وی ادامه داد: سلسله جلسات تخصصی تفسیر قرآن با موضوع تفسیر اجتماعی قرآن و با تاکید بر عوامل و موانع تحکیم خانواده، با حضور حجت‌الاسلام محمد علی رضایی اصفهانی، مفسر قرآن به صورت روزانه برگزار خواهد شد که به طلاب و دانشجویان علوم قرآنی شرکت کننده در این برنامه، گواهی داده می‌شود.
اروجی خاطرنشان کرد: برنامه «با قرآن در رمضان» با حضور قاریان برجسته اصفهان نیز به‌صورت روزانه در ماه مبارک برگزار می‌شود که در این برنامه، روزانه یک جزء از قرآن به ترتیل خوانده خواهد شد و یک نفر از اساتید مجرب نیز، مفاهیم تفسیری آن جزء را بیان می‌کند.
وی افزود: بیست و یکمین دوره طرح قرآنی بینات نیز با هدف پرداختن به فرهنگ غنی قرآن در جامعه و انس فراگیران با مفاهیم و آموزه‌های قرآن برگزار می‌شود که بیش از 40 مسجد در این طرح شرکت دارند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: