کد خبر: 3715247
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان خبر داد:
گروه اجتماعی- حجت الاسلام یاری، از غبارروبی 2 هزار و 800 مسجد استان در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: غبارروبی مساجد یکی از برنامه‌های مهم استقبال از ماه رمضان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین جمال یاری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان در گفت وگو با ایکنا از گیلان، ماه رمضان را فرصتی مناسب برای خودسازی عنوان کرد و گفت:

وی از غبارروبی 2 هزار و 800 مسجد استان در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: غبارروبی مساجد یکی از برنامه‌های مهم استقبال از ماه رمضان است که با همکاری مردم و هیئت امنای مساجد انجام می شود.

غبارروبی 2 هزار و 800 مسجد گیلان در آستانه ماه مبارک رمضان

این مقام مسئول تصریح کرد: سخنرانی با موضوعات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و سبک زندگی ایرانی – اسلامی، برپایی نماز جماعت و جلسات قرآنی و بیان احکام و مسائل شرعی از جمله برنامه هایی است که در ماه مبارک رمضان در مساجد گیلان برگزار می شود.

حجت الاسلام یاری با بیان اینکه یک هزار و 200 روحانی در ماه رمضان به مناطق مختلف گیلان اعزام خواهند شد، خاطرنشان کرد: جوانان و نوجوانان باید با آسیب های اجتماعی ناشی از جنگ نرم دشمنان آشنا شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان، با اشاره به نقشه های دشمن برای جدایی نسل جوان از ارزش های دینی و اسلامی، متذکر شد: امروز دشمنان اسلام کانون گرم خانواده اصیل ایرانی را هدف قرار داده اند لذا مسئولان برنامه ریزی فرهنگی داشته باشند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: