کد خبر: 3715314
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
با هدف تحکیم بنیان خانواده؛
گروه اجتماعی - سلسله نشست‌های «چهل چراغ» با محوریت معرفی و شناخت میان برهای زندگی از تولد تا هفتاد سالگی در ایام ماه رمضان برگزار می‌شود.

سلسله نشست‌های «چهل چراغ» برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان این خبر گفت: امسال همچون شش دوره گذشته سلسله نشست‌های «چهل چراغ» با هدف تحکیم بنیان خانواده و ارائه مهارت‌های فردی و اجتماعی در زمینه رشد و ارتقاء شخصیت افراد از سوی مرکز تخصصی خانواده، معاونت اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و شهرداری منطقه 3 اصفهان، برگزار خواهد شد.
مرتضی رشیدی اظهار کرد: در دو سال اخیر رویکرد اجرایی این نشست‌ها از ارائه صرف مباحث آموزشی به سمت برگزاری یک ویژه برنامه آموزشی، تفریحی تغییر جهت داده و تلاش بر این بوده تا در هر جلسه در کنار ارائه جامع مباحث با بهترین کیفیت، به ایجاد موقعیت‌های شاد و نشاط آور نیز پرداخته شود.
وی افزود: ماه رمضان امسال نیز با هدف پیمودن ادامه راه و تکمیل مباحث مطرح شده در سال‌های قبل، موضوع محوری «معرفی و شناخت میان برهای زندگی از تولد تا هفتاد سالگی» در 7 دهه زندگی از دهه اول تا دهه 70 در 7 بُعد تربیتی از جمله اخلاقی، اجتماعی، جنسی، معنوی و ... بررسی می‌شود.
وی ادامه داد: این سلسله نشست‌ها با حضور دمحمدرضا عابدی عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان و دکتر راضیه ایزدی از اساتید برجسته حوزه خانواده از تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه تا ۱۳ خردادماه به مدت ۱۴ روز ساعت 13 در تالار ادب برگزار می‌شود.
رشیدی تصریح کرد: توزیع کتاب راهنمای این دوره در میان مخاطبان و علاقمندان در طول برگزاری دوره از ویژگی‌های برجسته سلسله نشست‌های چهل چراغ است.
گفتنی است؛ ورود در این نشست‌ها برای عموم شهروندان آزاد و رایگان بوده که علاقمندان می‌توانند هر روز به محل تالار ادب واقع در خیابان باغ گلدسته، بلوار هشت بهشت مراجعه کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: