کد خبر: 3715328
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
کانون خبرنگاران نبأ ــ مسابقه‌ ویژه‌‌ کتابخوانی انحلال در نظام استکباری اثر دکتر سعید زیباکلام همراه با جوایز ارزنده برگزار می‌شود.

مسابقه‌ کتابخوانی «انحلال در نظام استکباری»

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، مسابقه‌ ویژه‌‌ کتابخوانی انحلال در نظام استکباری اثر دکتر سعید زیباکلام همراه با جوایز ارزنده برگزار می‌شود.
علاقه مندان می توانند تا ۳۱ اردیبهشت ماه در این مسابقه ثبت نام و نسبت به تهیه کتاب انحلال در نظام استکباری از دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه ها اقدام کنند.
یاد آور می شود، آزمون روز شنبه، ۵ خرداد ماه برگزار می شود.

این کتاب مجموعه‌ای از مصاحبه‌ها، مقالات و یادداشت‌های این استاد فلسفه علم است که در فاصله سوم تیرماه 1393 تا تیرماه 1394 در موضوعات مختلف به ویژه سیاست خارجی دولت یازدهم انجام گرفت و این بار با محوریت چگونگی «انحلال انقلاب در نظام استکباری» مدون شده است.

«انحلال در نظام استکباری» در 9 بخش با عناوینی نظیر «شما نباید انقلاب می‌کردید»، «اضمحلال و پوسیدگی انقلاب در دو عرصه» و «گفتمان عدالتخواهی» فصل‌بندی شده است.

«انحلال در نظام استکباری» با قیمت 7500 تومان در 192 صفحه توسط نشر شهید کاظمی منتشر شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را علاوه بر کتاب‌فروشی‌های معتبر از اینجا  به صورت اینترنتی تهیه کنند.

فرهاد زمانی

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: