کد خبر: 3715372
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۷
کانون خبرنگاران نبأ ــ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قرچک با بیان اینکه در اسلام از نظر مقامات الهی، تفاوتی بین زن و مرد نیست، اظهار کرد: فرق دموکراسی غربی و دموکراسی اسلامی در حیوانیت رها شده و انسانیت رها شده است.

 فرق دموکراسی غربی و دموکراسی اسلامی!

به گزارش خبرنگار کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، حجت الاسلام حسین عبدالله پور مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قرچک عصر امروز، 27 اردیبهشت در دیدار فرهنگیان بسیجی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تقدیر از زحمات معلمان، نواندیشی و آزاداندیشی را از آموزه‌های اخلاقی، عبادی شهید علامه مرتضی مطهری دانست و گفت: تهجد و اهل عبادت، علمی فکر کردن، فهم همراه با بصیرت و آموختن علم و دانش همراه با تربیت(تزکیه نفس) از دیگر ویژگی‌های این استاد فرزانه است.
وی با ابراز اینکه استاد مطهری هیچگاه مسئله‌ای را بی جواب رها نمی‌کرد، افزود: برای او حفظ مطالب مهم نبود؛ بلکه فهم و فکر کردن و اندیشیدن اصل بود.
عبدالله پور با بیان اینکه شهید مطهری ۱۶ ساعت مطالعه در روز داشت، مطرح کرد: کتاب‌های «فلسفه حجاب» و «حقوق زن در اسلام» ایشان در مقابل آزادی و برهنگی زن در غرب و استفاده ابزاری و کالایی از این قشر نگاشته شد.
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قرچک وی در پایان با تصریح اینکه در اسلام از نظر ارزش و مقامات الهی، هیچ تفاوتی بین زن و مرد نیست، اظهار کرد: فرق دموکراسی غربی و دموکراسی اسلامی در حیوانیت رها شده و انسانیت رها شده است و فرق جنسیت‌ها در نوع انجام کار و ساختار است.

محمد فرخی

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: