کد خبر: 3715421
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
فرماندار ماسال:
گروه اجتماعی- عامر با بیان اینکه گلزار شهدای گمنام در ماسال و شاندرمن مظلوم واقع شده است، گفت: عملیات اجرایی احداث گلزار شهدای گمنام ماسال نیز به زودی آغاز شود.

به گزارش ایکنا از گیلان، محمدجواد عامر، فرماندار شهرستان ماسال امروز، 27 اردیبهشت در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، با بیان اینکه وضعیت گلزارهای شهدای گمنام شهرستان به هیچ وجه در شان این شهدای گرانقدر نیست، اظهار کرد: متاسفانه گلزار شهدای گمنام در ماسال و شاندرمن مظلوم واقع شده است، البته با پیگیری های به عمل آمده، خوشبختانه عملیات اجرایی احداث گلزار شهدای شاندرمن آغاز شده و انتظار می رود این گلزار در هفته دولت سال جاری به بهره برداری برسد.

وی با تاکید بر لزوم لحاظ فرهنگ و معماری بومی در طراحی یادمان ها و گلزارهای شهدا، ابراز امیدواری کرد: با پیگیری های به عمل آمده، عملیات اجرایی احداث گلزار شهدای گمنام ماسال نیز به زودی آغاز شود.

احداث گلزار شهدای گمنام ماسال به زودی آغاز شود

فرماندار ماسال، امنیت و آرامش امروز کشور را مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگران دانست و تصریح کرد: این موضوع باید به عنوان اعتقاد قلبی در تمامی مسئولان وجود داشته باشد و در عمل نیز این اعتقاد را نشان دهند.

عامر، بحث اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگران را یکی دیگر از دغدغه های خانواده های ایثارگران برشمرد و گفت: با توجه به قوانین مصوب در این راستا، باید نظارت لازم در این زمینه صورت پذیرد.

عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز، با بیان اینکه در هرگونه جذب و استخدام نیروی انسانی در ادارات دولتی باید قانون سهمیه 25 درصدی خانواده های شاهد و ایثارگر لحاظ شود، تاکید کرد: مطابق قانون دستگاه های اجرایی موظفند این قانون را اجرا و گزارش آن را به صورت سالیانه به بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: