کد خبر: 3715445
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
گروه فعالیت های قرآنی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت از برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم در سردشت خبر داد.

برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم در سردشت

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی رحمان شمسی رئیس اداره اوقاف و امورخیریه سردشت در این آیین با اشاره به استقبال بی نظیر علاقمندان و کیفیت این دوره بیان کرد: مسابقات قرآن کریم شهرستان سردشت با هدف تبلیغ و اشاعه فرهنگ قرآنی و همچنین شکوفایی استعدادهای قرآنی در رشته های حفظ ، قرائت ، ترتیل ، اذان، همسرایی و دعاخوانی در دو نوبت دو روزه برگزار گردید.

وی افزود : این مسابقات ۲۳۰نفر شرکت کننده داشت که از این تعداد ۱۲۲ نفر خواهر و ۱۰۸ نفر برادر در مقاطع سنی ۱۸ سال به بالا بودند که نفرات اول و دوم هر رشته به مسابقات استانی راه خواهند یافت.

 

لازم به ذکر است در رشته حفظ
برادران کامل طالب العلم مقام اول در حفظ کل، قادر امین پور مقام اول در حفظ ۲۰جزء، ابوبکراصلی راد مقام اول حفظ ۵جزء را بدست آوردند.

در بخش حفظ خواهران مریم امام جمعه مقام اول رشته ۱۰ جزء، گلی احمدی مقام اول ۸جزء،.فاطمه رستمی مقام اول ۵جزء،.پروانه امینی مقام دوم ۵جزء را کسب نمودند.

در رشته ترتیل نیز در بخش برادران خالد غفوری . نفر اول، هادی محمدخانی نفر دوم و سید حسن حسینی نفر سوم و در بخش خواهران روناک قرائتی مقام اول، لیلا قرائتی مقام دوم و الهام محمدی مقام سوم را به دست آوردند.

در رشته قرائت نیز در قسمت برادران عبدالله عبدی بصیر نفر اول، رسول صالح زاده مقام دوم و عبدالکریم مهرانفر مقام سوم و در بخش خواهران نیز مائده احمدزاده مقام اول،رویا قادری مقام دوم و الهام محمدی مقام سوم را کسب نمودند.

در رشته اذان نیز ماموستا عمر سرفراز مقام اول، محمد رسولی مقام دوم و عزیز حسین نژاد مقام سوم را به دست آوردند.

در بخش دعاخوانی نیز جمال شمسی موفق به کسب مقام شد.

به نفرات برتر لوح تقدیر و هدیه برای تجلیل از طرف‌ اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و ادارات همکار اهدا شد.

برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم در سردشتبرگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم در سردشت

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: