کد خبر: 3715453
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
گروه جهاد و حماسه ــ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی، درگذشت «قاسم افشار» را به جامعه رسانه‌ای کشور تسلیت گفت.

رد نشود//پیام تسلیت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پی درگذشت گوینده و هنرمند انقلابی

 به گزارش ایکنا، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به مناسبت درگذشت «قاسم افشار» گوینده انقلابی و متعهد رسانه ملی پیام تسلیتی صادر کرد.

در ابتدای این پیام آمده است: درگذشت گوینده و هنرمند انقلابی و متدین، مرحوم قاسم افشار را به خانواده محترم ایشان و جامعه رسانه‌ای کشور به ویژه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تسلیت عرض می‌نماییم.

در این پیام تصریح شده است: کارنامه درخشان گوینده توانمند و متعهد مرحوم قاسم افشار در زمان جنگ تحمیلی و دوران هشت سال حماسه و ایثار و پس از آن، الهام‌بخش و الگوی مناسبی برای نسل جوان رسانه‌ها و به‌ویژه مجریان و گویندگان رسانه ملی است.

در ادامه این پیام آمده است: صدای ماندگار و چهره شناخته شده آن مرحوم در سنگر تأثیرگذار رسانه ملی، هیچ‌گاه از حافظه تاریخی ملت قدرشناس ایران اسلامی فراموش نخواهد شد. همان شخصیتی که با اجرای حماسی و هنرمندانه خود در مناسبت‌های مهم و به ویژه پیروزی‌های رزمندگان اسلام در سنگر دفاع از ارزش‌ها و استقلال و عزت میهن اسلامی در نبرد با دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی یکی از تأثیرگذارترین گویندگان رسانه ملی بود.

در پایان این پیام، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، با آرزوی علو درجات و رحمت و غفران واسعه الهی برای آن مرحوم، صبر و شکیبایی برای بازماندگان و خانواده محترم ایشان را مسألت کرده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: