کد خبر: 3721921
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
گروه فرهنگی - استاندار قزوین گفت: حضور خیرین در جشن گلریزان برای کمک به بیماران نیازمند کار ارزشمندی است که باید فرهنگ آن در جامعه ترویج و نهادینه شود.

 فرهنگ مشارکت خیرین در جامعه باید نهادینه شود

به گزارش ایکنا از قزوین، جشن گلریزان با عنوان «باران مهربانی» برای جمع‌آوری کمک‌های خیرین و اهداء به بیماران نیازمند با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار، آیت‌الله تاکندی نماینده سابق استان در مجلس خبرگان رهبری، آصفی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان، درگاهی رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر کشور، بهمن دان بازیگر سینما و تلویزیون و جمعی از خیرین شب گذشته 20 خرداد در یکی از مجتمع‌های پذیرایی قزوین برگزار شد.
عبدالمحمد زاهدی در این مراسم گفت: وجود خیرین در استان قزوین فرصت مغتنمی است تا بخشی از مشکلات مردم نیازمند برطرف شود.
وی اضافه کرد: حضرت علی (ع) فرموده‌اند «ارزش انسان به چیزی است که به آن علاقه دارد» و امروز نیکوکاران در مسیری گام برداشته‌اند که توصیه بزرگان دینی است.
استاندار قزوین تصریح کرد: دنیای کنونی با همه زرق‌وبرق‌هایش فانی است اما کارهای نیک و خیرخواهانه و رسیدگی به نیازمندان از فعالیت‌های ماندگاری است که رضایت الهی را نیز در بردارد.
زاهدی ادامه داد: حضور خیرین در جشن گلریزان برای کمک به بیماران نیازمند کار ارزشمندی است که باید فرهنگ آن در جامعه ترویج و نهادینه شود.
در این مراسم ۵۰۰ میلیون ریال از سوی خیرین برای کمک به بیماران نیازمند جمع‌آوری شد.
اجرای تواشیح توسط گروه عترت‌النبی (ص) و شعرخوانی توسط شاعر آیینی سید اسماعیل سکاک از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: