کد خبر: 3722018
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
گروه اجتماعی - مدیر کل کمیته‌امداد استان مرکزی گفت: نتیجه عملکرد کمیته‌امداد توانمندی مددجویان تحت حمایت و خروج آنها از چرخه حمایتی است.

نتیجه عملکرد کمیته‌امداد، توانمندی مددجویان است

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از سایت خبری کمیته امداد ، قنبر موسی‌نژاد مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه خروجی عملکرد کمیته امداد در جامعه بارز و روشن است، گفت: نتیجه و خروجی عملکرد کمیته امداد توانمندی مددجویان تحت حمایت و خروج آن‌ها از چرخه حمایتی است.
وی با اشاره به حرکت‌های اخیر برخی ازمعاندین انقلاب در جهت تخریب کمیته‌امداد، گفت: کمیته امداد خادم محرومان است و تمامی خیرات، احسان و انفاق مردم در هر منطقه برای محرومان همان منطقه و با نظرات خیران و معتمدان هزینه و ریالی از کمک‌های مردم نه تنها از استان خارج نمی‌شود بلکه حتی از شهرستان و منطقه‌ای به منطقه دی گرنیز منتقل نمی‌شود.
وی با بیان اینکه بر اساس سیاست‌های ابلاغی از سوی ریاست کمیته امداد کشور تمام فعالیت‌های کمیته امداد به صورت شفاف در اختیار مردم قرار می‌گیرد، افزود: کمیته امداد امانت‌دار مردم است و اعتماد مردم بزرگترین سرمایه برای این نهاد مردمی است.
مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه ضمن تشکر از حضور پرشور مردم ومشارکت خوب خیران استان در برنامه‌ها و طرح‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان، گفت: با وجود فضاسازی دشمنان خارج از کشور علیه این نهاد مقدس حضور مردم در کمک به محرومان در رمضان امسال بیش از سال‌های گذشته بوده است.
وی با اعلام این خبر که هزار و 566 حامی در ایام ماه مبارک رمضان حمایت از هزار و 851 یتیم و فرزندان محسنین را عهده‌دار شدند، مطرح کرد : کمک‌ها وهمکاری مردمی با کمیته امداد به عنوان یک نهاد خدمت‌رسان محرومان، نشان از اثر‌بخشی خدمات این نهاد در جامعه است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: