کد خبر: 3722233
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
گروه اجتماعی - مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان‌جنوبی گفت: پیش بینی می‌شود امسال طرح آسمانی اوقات فراغت در 460 کانون فرهنگی هنری مساجد برگزار شود.

حجت الاسلام ابراهیم سبزه‌کار، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: ثبت نام در کلاس‌های اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آغاز شده و اول تیرماه سال جاری این کلاس‌ها آغاز خواهد شد.

طرح آسمانی اوقات فراغت در 460 کانون فرهنگی هنری مسجد خراسان جنوبی برگزار می شود
وی با اشاره به بهره گیری از ظرفیت این کانون‌ها برای بهینه کردن اوقات فراغت افراد، افزود: این کلاس‌ها در رشته‌های مختلف در موضوعات قرآنی شامل؛ تفسیر، تجوید، صحیح خوانی و روانخوانی، مسایل اعتقادی، مباحث اخلاقی، سبک زندگی اسلامی، کتاب و کتابخوانی، عفاف و حجاب، کسب و کار، مباحث ورزشی و کمک درسی برگزار خواهد شد.
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان‌جنوبی بیان کرد: کلاس‌های اوقات فراغت به اقتضای ظرفیت مساجد و در دسترس بودن مربیان برگزار شده و رشته‌های مختلف در آن‌ها ارائه می‌شود.
سبزه‌کار با بیان ذاینکه در پایان این دوره‌ها، اردوهایی برگزار و جوایزی اهدا خواهد شد، خاطرنشان کرد: هم اکنون 616 باب کانون فرهنگی هنری در استان فعال است که در تعدادی از آن‌ها این کلاس‌ها برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه در سال گذشته کلاس‌های اوقات فراغت در 400 کانون فرهنگی هنری برگزار شد، افزود: پیش بینی می‌شود امسال طرح آسمانی اوقات فراغت در 460 کانون فرهنگی هنری مساجد برگزار شود.
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان‌جنوبی با بیان اینکه این کلاس‌ها رایگان است، خاطرنشان کرد: جذب افراد به ویژه کودکان به مسجد از اهداف برگزاری این کلاس‌ها است.
سبزه‌کار افزود: جامعه هدف این کلاس‌ها کودکان، نوجوانان و جوانان از چهار سال تا 30 سال هستند.
وی یادآور شد: در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، 268 کتابخانه وجود دارد که تعدادی از آن‌ها مخزن دار و تعدادی کتابخانه باز هستند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: