کد خبر: 3722299
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
گروه اجتماعی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبی با بيان اينكه نياز معنوي خانواد‌ هاي شهدا در كنار مباحث و موضوعات مادي بايد مورد توجه باشد، تصریح کرد: در اين زمينه عزت، كرامت و شخصيت اين عزيزان بايد به شدت از سوي مسئولين امر رعايت شده و موردتوجه قرار گيرد.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام محمدتقی عزیزی، امروز 22 خرداد، در دیدار با تعدادی از خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران در قالب طرح سپاس ديدار، اظهار کرد: خانواده شهدا گل سرسبد جامعه هستند.

سركشي از خانواده‌هاي شهدا کوچک ترین وظیفه مسئولین است
وی افزود: سركشي از خانواده‌هاي شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان حداقل وظيفه مسئولين نسبت به ایثارگری آن دلاورمردان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبی وجود خانواده‌های معزز شهدا در جامعه را مايه دلگرمي دانست و ادامه داد: مسئولين با حضور در كنار خانواده‌های ایثارگران براي ارائه خدمت بهتر و بيشتر به مردم، روحيه و انرژي می‌گیرند.
عزیزی با بيان اينكه نياز معنوي خانواد‌ هاي شهدا در كنار مباحث و موضوعات مادي بايد مورد توجه باشد، تصریح کرد: در اين زمينه عزت، كرامت و شخصيت اين عزيزان بايد به شدت از سوي مسئولين امر رعايت شده و موردتوجه قرار گيرد.
وی با اشاره به اينكه شهدا بهترين مسير را انتخاب كردند، یادآور شد: ديدار با خانواده شهدا در ابعاد مختلف براي مسئولين مفيد بوده و داراي آثار و بركات بسيار خوبي خواهد بود.
گفتنی است؛ در پایان این دیدارها هدیه‌ای به رسم یادبود تقدیم هریک از خانواده‌ها شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: