کد خبر: 3722331
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
گروه اجتماعی - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی از افرایش ۳۷ درصدی مشارکت مردم طی سال گذشته در این نهاد خبر داد و گفت: مردم، پایه و اساس کمیته امداد هستند.

مردم، پایه و اساس کمیته امداد هستند

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، عزیز سهندی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی در جمع خبرنگاران بیان کرد: زمانی که امام راحل کمیته امداد را پایه گذاری نمودند، فرمودند که ما یک نهاد مردمی میخواهیم و اکنون نیز در تمام مناسبات کارهای کمیته امداد براساس مشارکت مردم است.

وی ادامه داد: این مشارکت و همراهی در طول سال مداومت داشته و در ایام خاص همچون ماه مبارک رمضان، ماه محرم، بازگشایی مدارس و ایام عید نوروز فعالیت ها بیشتر می شود.

سهندی افزود: یکی از شعارهای اساسی کمیته امداد در طول سالیان گذشته اعتماد مردم بوده و این اعتماد اگر با عدد نشان داده شود، مردم با افزایش 37 در صدی مشارکت در سال 96 اعتماد خود را نسبت به کمیته امداد نشان دادند.

وی یادآور شد: افزایش مشارکت مردم نشان دهنده اعتماد مردم بوده و حتی ظرفیت بیشتر از این میزان و است و کمیته امداد نیز برای عائله 125 هزار نفری اش نیاز بیشتری به کمک های مردم و خیرین دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی با بیان اینکه نزدیک به سه هفته از گذشت ماه رمضان نزدیک به 60 هزار سفره افطاری غذای گرم و جیره خشک را در استان داشته ایم، تصریح کرد: برای بیش از هزار نفر حامی یابی انجام شده و حامیان جدیدی برای ایتام پیدا شده اند و از حدود 1500 خانوار تحت پوشش نیز بازدید به عمل آمده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: