کد خبر: 3722567
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
گروه سیاسی - سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: حفظ فضای انقلابی جامعه و روشن‌گری افکار عمومی تعارف ندارد.

حفظ فضای انقلابی جامعه، تعارف ندارد

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، محسن شکرنیا سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی صبح امروز، 23 خرداد در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی بر لزوم نگاهی انقلابی‌تر در برگزاری مراسم ملی و اعتقادی تاکید کرد و افزود: ما در مراسم ملی و اعتقادی خود برای مهم‌ترین و اساسی‌ترین مولفه‌های انقلاب تصمیم می‌گیریم و باید با نگاهی انقلابی در احیای این مراسم تلاش کنیم.
وی ادامه داد: ما باید در مقابل امپراطوری رسانه‌های بیگانه برای مقابله با استکبار جهانی قدم برداشته و این مهم همت والای مسئولین را می‌طلبد.
شکرنیا با بیان اینکه حقوق بشر نوعی حربه در دست آمریکا است، تصریح کرد: آمریکا با شیعیان و انقلاب اسلامی دشمنی داشته و نیاز است که چهره پلید آمریکای جهانخوار که سرسلسله تمام تروریست های جهان است افشا گردد.
وی در خصوص عناوین محوری هفته بازخواین و افشای حقوق بشر آمریکایی که از 6 لغایت 12 تیرماه برگذار خواهد شد، تصریح کرد: روز نخست با محوریت حقوق بشر آمریکایی و دشمنی با تفکر انقلابی و ارکان نظام اسلامی، روز دوم ایران اسلامی، آماج کینه و خصومت نظام سلطه و ایادی آن و روز سوم با محوریت روز ملی مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی خواهد بود.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: روز چهارم با محوریت هفده هزار شهید ترور، قربانیان و خشونت تروریسم بین الملل و روز پنجم گروه های تروریستی و جنایات سازمان یافته، زاییده استراتژی آمریکا و صهیونیسم بین الملل می باشد.
شکرنیا عنوان روز ششم را حقوق بشر اسلامی، سند زیست کریمانه و متعالی بشریت عنوان کرد و گفت: روز آخر مصادف با 12 تیر ماه نیز روز افشای حقوق بشر آمریکایی خواهد بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: