کد خبر: 3722615
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
گروه فعالیت‌های قرآنی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوئین‌زهرا گفت: در ماه مبارک رمضان از برنامه‌های قرآنی در بقاع متبرکه شهرستان بوئین‌زهرا ۱۰ هزارنفر استقبال کردند.

 استقبال ۱۰ هزارنفری از برنامه‌های قرآنی در بقاع متبرکه

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوئین‌زهرا گفت: درمجموع نزدیک به ۱۰ هزار نفر از مردم از برنامه‌های مختلف قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در ماه مبارک رمضان استقبال و استفاده معنوی داشتند.
مجید نانکلی با اعلام اینکه ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن است اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه به‌عنوان یکی از متولیان اصلی و محوری و در راستای فعالیت و برنامه‌های قرآنی، در ماه مبارک رمضان ویژه‌برنامه‌های قرآنی را اجرا کرد.
وی با تأکید بر اینکه اشتیاق و علاقه مردم در ماه مبارک رمضان به برنامه‌های قرآنی رشد چند برابری دارد خاطرنشان کرد: امسال ویژه‌ برنامه‌های قرآنی در سطح بقاع متبرکه شهرستان بوئین‌زهرا برگزار شد.
نانکلی افزود: شاخص‌ترین برنامه‌های قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوئین‌زهرا دعوت از قاریان برجسته و بین‌المللی قرآن برای حضور در محافل انس قرآن در سطح شهرستان‌های بوئین‌زهرا و آوج بوده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوئین‌زهرا تصریح کرد: برگزاری محفل انس با قرآن در امامزاده منور خاتون (س) شهر دانسفهان و امامزاده محمد طاهر آوج با قرائـت قاریان برجسته بین‌المللی و استانی ازجمله محمد جاوید اکبری از برنامه‌های شاخص ماه مبارک رمضان بوده است.
این مقام مسئول یادآور شد: ضیافت الهی و مراسم خدیجه مادر هم‌زمان وفات حضرت خدیجه کبری (س) در امامزاده منورخاتون (س) برگزارشد.
برگزاری مراسم ترتیل خوانی و جزء خوانی در امامزاده شاخص ازجمله امامزاده منور خاتون (س)، امامزاده محمد طاهر آوج، امامزاده ابراهیم حسین آباد و امامزاده قاسم روستای لیا بخش دیگری از برنامه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوئین‌زهرا در ماه مبارک رمضان است که نانکلی با اشاره به آن‌ها اظهار کرد: درمجموع نزدیک به ۱۰ هزار نفر از مردم از برنامه‌های مختلف قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در ماه مبارک رمضان استقبال و استفاده معنوی داشتند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: