کد خبر: 3722688
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
استاندار مرکزی:
گروه اجتماعی - سیدعلی آقازاده گفت: با توجه به نوع ماموريت‌های بسيار مهم و پيچيده نيروي انتظامي، نقش ناجا در شورای تامين به عنوان يكی از اركان ركين اين شورا بسيار ملموس و تاثيرگذار است.

نيروی انتظامی، ركن ركين و اثرگذار شورای تامين استان است

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از پايگاه خبري پليس، سيد علي آقازاده در جمع مسئولان انتظامی استان مركزی با گراميداشت ياد و خاطره شهداء و تبريک و تسليت شهادت ستوانيكم «علی اكبر معصومی نژاد» در درگيری با قاچاقچيان مواد مخدر در شهرستان ميرجاوه بيان داشت:‌ تلاش‌ها و ايثارگری‌های كاركنان نيروی انتظامی در تمامی دوران به ويژه در ماه مبارک رمضان، عبادت و اجری والا نزد حق‌تعالی دارد.
وی با تقدير از تلاش‌های مجموعه انتظامی استان در ايجاد نظم و امنيت اجتماعی و به ويژه ماموريت‌های اخير چون انتظام‌بخشی مطلوب راهپيمايی روز جهانی قدس و برقراری امنيت در ليالی قدر اظهار داشت: با توجه به نوع ماموريت‌های بسيار مهم و پيچيده نيروي انتظامي، نقش ناجا در شورای تامين به عنوان يكی از اركان ركين اين شورا بسيار ملموس و تاثيرگذار است.
آقازاده بسياری از مصوبات اجرايی شورای تامين را در حوزه مسئوليت‌های نيروي انتظامي خواند و اظهار داشت: به واسطه نوع تعاملات بسيار مطلوب نيروي انتظامي در مركز استان و شهرستان‌ها، همدلی و هم‌افزايی مطلوبی در خدمت‌رسانی به مردم و حفظ امنيت ايجاد شده است.
استاندار مركزی در ادامه به تبيين مهم‌ترين مسائل روز اشاره داشت و گفت: امروزه دنيای غرب برنامه‌ريزی بسيار هدفمند و گسترده‌ای را در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامي ايران طرح‌ريزی كرده و در حال اجرای آن است.
وی با اشاره به ضرورت برنامه‌ريزی دقيق مجموعه انتظامي استان در برابر توطئه‌ها و دسيسه‌های دشمن، بهره‌گيری از ظرفيت‌های والای مردمی را يكی از مهم‌ترين و تاثيرگذارترين مولفه‌ها در خنثی‌سازی اين توطئه‌ها خواند و بر لزوم پيش‌بينی، شناسايی، تحليل و پيشگيری از ناهنجاری‌های اجتماعی تاكيد كرد.
استاندار در ادامه با اشاره به اجرای طرح تجميع 110 در استان گفت: اين طرح حركت و برنامه دقيق و تاثيرگذاری در ارتقاء خدمت‌رسانی به شهروندان در حوزه ماموريت‌های مرتبط با نيروی انتظامي دارد كه بازتاب آن در حوزه نظم و امنيت برای همگان نمايان خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: