کد خبر: 3722696
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
در قالب طرح مفتاح انجام شد
گروه اجتماعی - طی ماه مبارک رمضان بیش از 103 میلیون تومان توسط کمیته امداد و مسئولان استان مرکزی به مددجویان تحت حمایت درقالب طرح مفتاح کمک شد.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی‌نژاد مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه کمیته امداد تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت زندگی و کمک به امرار معاش ایتام و مددجویان تحت حمایت انجام می‌دهد، گفت: برای رسیدن به نتایج مطلوب این نهاد مردمی نیازمند حمایت خیران و سایر مسئولان است.
وی با اشاره به اجرای طرح مفتاح در ماه مبارک رمضان مطرح کرد: این طرح باهدف تفقد و دل‌جویی از خانواده‌های مددجویان تا پایان ماه مبارک رمضان هر روز در همه شهرستان‌های استان در حال برگزاری است و مورد استقبال افراد خیر و نیکوکار و همچنین مسئولان استانی و شهرستانی قرارگرفته است.
وی افزود: طی ماه مبارک رمضان بیش از 103 میلیون تومان توسط کمیته امداد و مسئولان استان مرکزی به مددجویان تحت حمایت در قالب طرح مفتاح کمک شد.
وی همچنین به ایجاد فرصت شغلی برای افراد تحت حمایت خبر داد و مطرح کرد: کمیته امداد استان مرکزی سال گذشته با ایجاد سه هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان موفق شد در این بخش رتبه چهارم کشور را به خود اختصاص دهد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: