کد خبر: 3722793
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
آقازاده عنوان کرد:
گروه اجتماعی - استاندار مرکزی گفت: دستگاه هایی اجرایی وظیفه دارند در اسرع وقت با تجهیز ساختمان‌های اضافه و مکان‌های بلااستفاده در ایجاد پایگاه‌های کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق حاشیه‌نشین مشارکت کنند و یا حتی از کانکس در این بخش استفاده شود.

لزوم ساخت پایگاه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق حاشیه‌نشین

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی، شامگاه چهارشنبه ۲۳ خرداد‌ماه در دوازدهمین جلسه ستاد فرهنگی اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی استان اظهار کرد: سند کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی که پس از چندین سال کار کارشناسی و با زحمات بسیار آماده شده تا به امروز پیشرفت چندانی نداشته است.
وی ادامه داد: از ادارات و دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود سند جامعی که مربوط به آسیب‌‌های اجتماعی استان است و به ارایه راهکارهای مناسب اشاره دارد، را اجرایی کنند تا شاهد تسریع در انجام سند و حوزه‌های مرتبط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط باشیم.
استاندار مرکزی افزود: با توجه به صورتجلسه گذشته ستاد بازآفرینی استان، مقرر شد با همکاری دستگاه‌های اجرایی و ترک تشریفات نسبت به ساخت مناطق حاشیه‌نشین اقدام شود، با توجه به اینکه اعتبار موجود ابلاغ شده است، تاکنون اقدام خاصی در این قسمت صورت نگرفته است.
آقازاده بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی وظیفه دارند در اسرع وقت با تجهیز ساختمان‌های اضافه و مکان‌‌های بلااستفاده در ایجاد پایگاه‌های کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق حاشیه‌نشین مشارکت کنند و یا حتی از کانکس در این بخش استفاده شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: