کد خبر: 3722856
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
در مرودشت صورت می‌گیرد؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ فرمانده نیروی انتظامی مرودشت تأكید كرد كه محافل قرآنی در طول ایام سال ویژه كاركنان این نیرو برگزار می‌شود.

برپایی محافل قرآنی ویژه كاركنان ناجا در طول ایام سال/ اهمیت تبیین تفسیر قرآن در مصون‌ ماندن از لغزش‌ها

به گزارش ایكنا از فارس، اسماعیل زراعتیان، فرمانده نیروی انتظامی مرودشت امروز، 24 خردادماه در اختتامیه محفل انس با قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان، گفت: ماهیت کار انتظامی بیشترین حضور و فراوانی ماموران را در اجتماع و در برابر لغزش‌ها دارد که حضور روحانیون در جمع کارکنان و بیان تفسیر آیات روح‌بخش قرآن کریم، موجب مصون ماندن مأموران انتظامی و بیمه آن‌ها در برابر خطاها و لغزش‌ها می‌شود.
وی برگزاری مستمر جلسات و محافل انس با قرآن کریم در یگان‌های مختلف پلیس شهرستان را بسیار موثر و مثمر ثمر بر شمرد و افزود: چنین جلساتی قطعاً در تمامی ایام سال برگزار و کارکنان از برکات تلاوت قرآن کریم بهره‌مند خواهند شد.
حجت‌الاسلام مهدی آقایی، امام جمعه شهرستان مرودشت هم در این مراسم افزود: در مناسبت‌‌های مختلف نظیر جشن‌ها و مراسم‌های عزاداری به جهت آمادگی مثال زدنی مجموعه انتظامی شهرستان و برقراری نظم و امنیت مطلوب، همه شهروندان احساس آرامش و امنیت دارند.
آقایی با برشمردن ویژگی‌های ماموران انتظامی شهرستان مرودشت، آنان را افرادی مومن، خدوم، پیگیر و همیشه در صحنه قلمداد كرد که در عرصه‌های مختلف مسئولیت نظم بخشی و تامین امنیت شهروندان را عهده‌دار هستند.
یادآور می‌شود، در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر وهدایایی از اساتید قرآنی که در طول ماه مبارک رمضان در برگزاری محافل انس با قرآن کریم با فرماندهی انتظامی مرودشت همکاری داشتند تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: